Lego Marvel Super Heroes

Lego Marvel Super Heroes

Žánry: Puzzle, Adventury
Příbuzné kategorie: Logické hry, Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

30. září 2013 - Nintendo 3DS
30. září 2013 - Wii U
30. září 2013 - PlayStation Vita
30. září 2013 - Xbox 360
30. září 2013 - PC
30. září 2013 - Nintendo DS
30. září 2013 - PlayStation 3
22. listopadu 2013 - Xbox One
29. listopadu 2013 - PlayStation 4

Popis hry

LEGO Marvel Super Heroes; vžíjte se do role členů týmu mstitelů, jako je neohrožený Kapitán Amerika, borec Iron Man nebo božský Thor, samozřejmě se ale můžete těšit i na nejlepšího pavučinometače SpiderMana. Ústřední zápletka hry se točí kolem šíleného boha Lokiho, který se z nejasných důvodů nemůže...zobrazit více

LEGO Marvel Super Heroes; vžíjte se do role členů týmu mstitelů, jako je neohrožený Kapitán Amerika, borec Iron Man nebo božský Thor, samozřejmě se ale můžete těšit i na nejlepšího pavučinometače SpiderMana. Ústřední zápletka hry se točí kolem šíleného boha Lokiho, který se z nejasných důvodů nemůže vrátit do domovského Asgardu, jak by sám chtěl. I proto se spolčí s dosud neodhaleným záporákem. Jo, aby těch zlounů náhodou nebylo málo, na návštěvu zase jednou přiletí přerostlý stařík Galactus.Jako základna a místo, odkud bychom se měli vypravovat na různé mise a jiná dobrodružství, poslouží americký New York. Stejně jako reálnému městu mu nebudou chybět tak významné oblasti jako netradičně strukturované náměstí Times Square nebo ikonická Socha svobody, z oblasti ryze fiktivních komplexů se můžeme těšit třeba na honosnou Stark Tower. Zajímavý je však převedším fakt, že v průběhu hraní lehne New York popelem a vy budete mít možnost podílet se na jeho zrekonstruování.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows®XP SP3, Windows Vista/7/8 with latest service packs and updates installed
Procesor: AMD Athlon 64 X2 EE 3800+ (2*2000 Mhz) or similar Intel CPU, such as Intel Pentium Dual Core E2180 (2*2000 Mhz)
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce 7600 GS or ATI Radeon X1950 Pro or better
DirectX: Verze 10
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 7 GB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.