Lego Pirates of the Caribbean: The Video Game

Lego Pirates of the Caribbean: The Video Game

Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

10. května 2011 - PlayStation 3
10. května 2011 - PC
10. května 2011 - Xbox 360
10. května 2011 - Nintendo 3DS
10. května 2011 - Mac
10. května 2011 - Nintendo DS
10. května 2011 - Wii
10. května 2011 - PlayStation Portable

Popis hry

Kapitán Jack Sparrow k vám se svou posádkou připluje v akční hře LEGO Piráti z Karibiku od Disney Interactive Studios. Hra LEGO Piráti z Karibiku je akční adventurou vytvořenou na motivy světoznámé, úspěšné filmové série Piráti z Karibiku. Zahrnuje děj, místa a postavy z prvních tří dílů (Piráti z Karibiku:...zobrazit více

Kapitán Jack Sparrow k vám se svou posádkou připluje v akční hře LEGO Piráti z Karibiku od Disney Interactive Studios. Hra LEGO Piráti z Karibiku je akční adventurou vytvořenou na motivy světoznámé, úspěšné filmové série Piráti z Karibiku. Zahrnuje děj, místa a postavy z prvních tří dílů (Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly, Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže a Piráti z Karibiku: Na konci světa), jakož i z připravovaného čtvrtého filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna. Hra LEGO Piráti z Karibiku přetváří akci, dobrodružství a nezapomenutelné momenty z oblíbené filmové série Piráti z Karibiku do světa LEGO, zahrnující osobitý humor LEGO figurek a fantastický svět postavený z kostiček populární stavebnice LEGO. Hráči si budou moci vybrat z více než 70 figurek a zažít to pravé pirátské dobrodružství, škádlivý humor a úžasná stvoření celé série prostřednictvím akčního dobrodružství a veselých, nepředvídatelných LEGO scén. Hráči budou moci prozkoumávat také prostředí z filmu na více než 20 úrovních, vyzkoušet si režim příběhu pro dva hráče, a režim Freeplay s možností volby předchozích úrovní a objevování nových předmětů.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Microsoft Windows 7 / XP SP3
Procesor: 2.7 GHz Intel Pentium 4 class or AMD Athlon or equivalent processor
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: 256 MB 3D video card supporting Shaders 3.0 (NVIDIA 8800 GT or higher, ATI Radeon HD 3870 or higher)
Dodatečné poznámky: Onboard (built-in) integrated chipsets are not supported (e.g., Intel on-board 8xx/9xx series chipsets, SiS and S3 series, ATI Mobility Radeon 7500 and X1300)

Aktuální cena

Stejně jako všechny další hry z prostředí Lego, jsou i Piráti z Karibiku moc pěknou hrou založenou na původním stejnojmeném filmovém příběhu. Pro někoho možná už toho Lega bylo až moc, ale já se i tentokrát dobře bavil a nenašel jsem jediný důvod, proč by mě tato hra měla omrzet. Postupně si ve značně zábavném provedení projdete všechny lokace známé z prvních čtyřech filmů, kde se budete pohybovat po ose filmového příběhu, chybět ale nebudou pro Lego hry typické "kudrlinky", kdy zabloudíte i do míst, která zůstala ve filmu neprobádána. Dávám ***** za to, že tvůrci byli schopni znovu přijít s filmovým motivem, který dokázali bezvadně ukočírovat a hráčům předat další povedenou hru.
13.10.2017
Nuda, nuda a ještě jednou navrch nuda. Přeskinovaný Indiana Jones s panákama z Disneyho pirátů.
20.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.