Life is Strange: Before the Storm

Life is Strange: Before the Storm

Vydavatelé: Square Enix
Vývojáři: Deck Nine
Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

27. srpna 2017 - PlayStation 4
27. srpna 2017 - Xbox One
27. srpna 2017 - PC
31. srpna 2017 - PlayStation Network

Popis hry

Příběh Life is Strange: Before the Storm se odehrává v Arcadia Bay tři roky před událostmi v první hře série. Hráči se postaví do role vzpurné 16leté Chloe Price, která se nečekaně spřátelí s krásnou a oblíbenou dívkou Rachel Amber. Když se svět Rachel díky rodinnému tajemství obrátí vzhůru nohama, získávátoto...zobrazit více

Příběh Life is Strange: Before the Storm se odehrává v Arcadia Bay tři roky před událostmi v první hře série. Hráči se postaví do role vzpurné 16leté Chloe Price, která se nečekaně spřátelí s krásnou a oblíbenou dívkou Rachel Amber. Když se svět Rachel díky rodinnému tajemství obrátí vzhůru nohama, získávátoto nové spojenectví na důležitosti – přítelkyně jsou připraveny se společně postavit svým démonům.

AKCE A REAKCE
Stejně jako v původním Life is Strange i v Before the Storm nás čeká spousta rozhodování ve skvěle vyprávěném příběhu, která budou ovlivňovat průběh hraní. Díky tomu se dočkáme hned několika různých konců hry. 

KLASICKÝ TEENAGER
V Before the Storm je představen nový systém konverzací vhodně pojmenován "Odmlouvání", založen na přirozené drzosti Chloe. Může tak rošťácky provokovat či docílit svého a postoupit tak ve hře dále. Další novinkou je možnost vybrat oblečení pro Chloe a sledovat, jak na hráčem zvolený styl reaguje okolí.

UMĚNÍ A NEZÁVISLÁ HUDBA
Stejně jakou u původní hry se dočkáme parádního licencovaného soundtracku nezávislých kapel. Chloe je pak stejně jako Max uměleckou duší a tak budete moci okolí ve hře "otagovat" či rozvěšovat své kresby.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7 or above (64-bit Operating System Required)
Procesor: Intel Core i3-2100 (3.1GHz) or AMD Phenom X4 945 (3.0GHz)
Paměť: 3 GB RAM
Grafická karta: AMD Radeon R7 250 or NVIDIA Geforce GTX 650
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 14 GB volného místa
Dodatečné poznámky: Please note that 32-bit operating systems will not be supported.

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.