Lightning Returns: Final Fantasy XIII

Lightning Returns: Final Fantasy XIII

Vydavatelé: Square Enix
Vývojáři: Square Enix
Žánry: Role-playing (RPG)
Příbuzné kategorie: RPG (Role-playing strategie)

Datum vydání zobrazit vše

11. února 2014 - PlayStation 3
11. února 2014 - Xbox 360

Popis hry

Lightning Returns je přímé pokračování Final Fantasy XIII 2 a završuje tak celou trilogii od Final Fantasy XIII. Hlavní hrdinkou je znovu Lightning, která musí čelit novému nebezpečí a hlavně, má jen 13 dní aby zachránila celý svět. Děj nás zavede pět set let do budoucnosti a uvidíte zde následky předešlých...zobrazit více

Lightning Returns je přímé pokračování Final Fantasy XIII 2 a završuje tak celou trilogii od Final Fantasy XIII. Hlavní hrdinkou je znovu Lightning, která musí čelit novému nebezpečí a hlavně, má jen 13 dní aby zachránila celý svět. Děj nás zavede pět set let do budoucnosti a uvidíte zde následky předešlých rozhodnutí. Připravte se na zcela nově pojatý příběh, postavy a rozšířený bojový systém. Poprvé zde budete hrát jen a pouze za Lightning, můžete ji dokonce zde šatit a kupovat nové zbraně a každé Vaše rozhodnutí bude mít za následek druh boje, který Lightning aktuálně využije. Dokončete poslání, které se táhne napříč generacemi. Příběh jde pomalu ke svému konci, je jen na Vás, jaký bude. Máš na to 13 dní!!

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows® XP SP2 or later
Procesor: 2GHz Dual Core CPU
Paměť: 1500 MB RAM
Grafická karta: NVIDIA® Geforce® 8800GT / ATI Radeon™ HD 4770 VRAM 512MB or later
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 22 GB volného místa
Zvuková karta: Sound card compatible with DirectX® 9.0c
Dodatečné poznámky:

Aktuální cena

I přes to, že jde o tu horší minisérii v rámci FF universa, pořád jde o krásnou hru. Autoři se tu pokusili o inovaci v podobě trvale běžícího času. Blbé ale je, že na to navázali naprosté minimum mechanik a questů. Jde tedy ve výsledku o trestuhodně nevyužitou šanci jak hru ozvláštnit a nakonec se z toho stává pouze frustrace, která hráče nutí sáhnout po návodu, aby to nemusel hrát celé znova. Palec nahoru za kostýmy a s tím svázané bojové dovednosti. Tento díl měl taky konečně na rozdíl od XIII a XIII-2 zajímavý soubojový systém, který představoval pořádnou výzvu. Samotný závěr byl hezký - přeci jen jsem do XIII investoval více jak 150 hodin života a ty postavy mě prostě k srdci přirostli.
11.08.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 73%
Moje hodnocení
Hodnocení úživatelů
všechna hodnocení
2
Fanbase
všichni fanoušci
0
Hodnocení kritiků
70 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.