Lionheart

Lionheart

Vývojáři: Shiisanmei
Žánry: Indie, Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání zobrazit vše

22. května 2015 - PC

Popis hry

1192 - Třetí křížová výprava: V roce 1192 anglický král Richard Lví srdce putoval celou Evropou na Třetí výpravu. Při vyvrcholení tohoto výboje se nakrátko roztrhla struktura reality a na Zemi se zřítila krátká, ničivá vlna magie a duchů. O 400 let později, se vyvinuly alternativní, avšak strašidelně...zobrazit více

1192 - Třetí křížová výprava: V roce 1192 anglický král Richard Lví srdce putoval celou Evropou na Třetí výpravu. Při vyvrcholení tohoto výboje se nakrátko roztrhla struktura reality a na Zemi se zřítila krátká, ničivá vlna magie a duchů. O 400 let později, se vyvinuly alternativní, avšak strašidelně podobné dějiny. Když Saladinové vojska nedokázali zaplatit poplatek, zašeptal Richardovi jeho věrný pobočník, že muslimovov třeba vyhladit a jejich hrozbu ukončit jednou provždy. Tento pobočník poradil Richardovi, aby shromáždil ve městě několik svatých artefaktů, aby s jejich pomocí kněží mohli požehnat Richardovy vojsko a aby prokleli jeho nepřátel. Richard věřil svým rádcem a nevědomky spojil několik mocných artefaktů - a tyto artefakty, relikvie samotného stvoření, začaly dohromady ničit realitu. A tak se roztrhla hmota Země, duchové a magii vylétli do světa. Hordy démonů a silných bytostí zaplavily ulice Akko a obklíčily Richardovu armádu. Po těžkých ztrátách se Richard a Saladin spojili, aby hordy porazili. Díky neuvěřitelné odvaze se těmto dvěma hrdinům podařilo zranit poradce, který, jak se ukázal, byl mocným mágem. Rádce špatným stvořím uprchl a tak umožnil Richardu a Saladin uzavřít průlom. Ať už bitva trvala jen pár hodin, "Disjunkce", jak bude zvaná, vypustila na celou planetu obrovské hordy nestvůr a změnila navždy dějiny. Richard i Saladin si uvědomili, že nesmí dopustit, aby se rituál uskutečnil znovu, spikli proto, že rozdělí relikvie a ukryjí ji ve své zemi. Templářský rytíři souhlasili s ochranou relikvií na západě a Saladin řadu chránil relikvie na východě. Tyto dva ušlechtilé rady se po staletích spojí v několika Temných křížových výpravách proti silám zla, které uniklo z Disjunkce .

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows Vista, 7, 8, or 10
Procesor: Intel 2.7GHz or higher
Paměť: 2 GB RAM
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 4 GB volného místa
Zvuková karta: DirectSound compatible sound card

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.