Lords of the Fallen

Lords of the Fallen

Žánry: Hack and slash, Role-playing (RPG)
Příbuzné kategorie: RPG (Role-playing strategie)

Datum vydání zobrazit vše

31. října 2014 - Xbox One
31. října 2014 - PC
31. října 2014 - PlayStation 4

Popis hry

V éře Prastarých byla na pozemském světě ustavena vláda boha zla, který si zotročil veškeré lidstvo. Strach v srdcích lidí ale začal zvolna přerůstat v hněv, až přišel čas Velkého povstání a boje za svobodu. Po triumfálním vítězství lidé Padlého boha odvrhli a nastolili nový řád... a zrodil se svět,...zobrazit více

V éře Prastarých byla na pozemském světě ustavena vláda boha zla, který si zotročil veškeré lidstvo. Strach v srdcích lidí ale začal zvolna přerůstat v hněv, až přišel čas Velkého povstání a boje za svobodu. Po triumfálním vítězství lidé Padlého boha odvrhli a nastolili nový řád... a zrodil se svět, ve kterém zlo nemělo místo a žádný hřích nemohl být vykoupen.
O několik tisíc let později se svět opět chvěje strachem, tentokrát před nájezdy démonických bytostí, jejichž legie se valí z temné říše, lačnící po nevinných duších. Lidé si v zoufalství zvolí nečekaného šampióna – vyděděnce, hříšníka a usvědčeného zločince, který už neměl nikdy spatřit světlo světa – muže jménem Harkyn. Se svým mentorem Kaslem se nyní Harkyn musí vydat ke zdroji všeho zla a postavit se služebníkům Padlého boha.
Čeká vás svižná akční RPG hra vynikající komplexním a náročným systémem boje zblízka. Rychlost a účinnost nepřátelských útoků přímo závisí na použitých zbraních, zbroji a dovednostech. Když všechno ostatní selže, prorazte nepřátelské řady pomocí zakázané magické síly.
Hlavní vlastnosti:
Vydejte se na velkolepou výpravu při které navštívíte lidská i démonická království.Postavte se na bojišti mocným Pánům – generálům rhogarské armády.Prozkoumávejte rozlehlý, temný fantasy svět.Zvažujte každý svůj krok, protože na vašich volbách může záviset celý váš osud.Vyzbrojte se legendárními zbraněmi a zbrojí z rozsáhlého arzenálu.Zvolte si jednu ze základních tříd – válečníka, klerika nebo zloděje – a vytvořte z ní pomocí široké nabídky dovedností a zbraní jedinečnou postavu.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1) or Windows 8 (only 64 bit OSs
Procesor: Intel Core 2 Quad Q8400 @ 2.66Ghz or AMD Phenom II X4 940 @ 3.0Ghz
Paměť: 6 GB RAM
Grafická karta: GeForce GTX 460 or better
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 25 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX 9.0c Compatible Sound Card with Latest Drivers

Aktuální cena

je to super hra kde si treba vybrať vhodný spôsob boja akurát mi tam chýba multiplayer
20.04.2017
toto nie je klasika sekacka a to sa mi paci. Treba vyuzivat moment prekvapenia alebo chyby supera a tak utocik a branit sa. To sa mi na to paci, grafika je pekne spracovana a hratelnost dobra.
20.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.