Mad Max

Datum vydání zobrazit vše

2. září 2015 - PC
2. září 2015 - Xbox One
4. září 2015 - PlayStation 4
20. října 2016 - Linux
20. října 2016 - Mac

Popis hry

Mad Max je kultovní post-apo film a nyní také vysokooktanová akční hra. Staňte se Šíleným Maxem a cestujte pustinou ve svém věrném čtyřkolovém parťákovi. Vylepšujte si výbavu, bojujte s gangy v obrovském otevřeném světě a závoďte na život a na smrt. Tenhle svět se totiž s nikým nemazlí.

Mad Max přináší...zobrazit více

Mad Max je kultovní post-apo film a nyní také vysokooktanová akční hra. Staňte se Šíleným Maxem a cestujte pustinou ve svém věrném čtyřkolovém parťákovi. Vylepšujte si výbavu, bojujte s gangy v obrovském otevřeném světě a závoďte na život a na smrt. Tenhle svět se totiž s nikým nemazlí.

Mad Max přináší otevřený svět v post-apokalyptickém světě, kde jedinou šancí na přežití jsou stará dobrá auta. Převezmete roli Mad Maxe, osamělého válečníka, který musí bojovat o přežití s divokými gangy banditů. Jelikož Maxovi ukradnou jeho ikonický Interceptor, Max se musí dát dohromady s talentovaným, ale podivným mechanikem Chumbucketem. Společně musí sestavit ultimátní vojenské vozidlo a s jeho pomocí uprchnout z Pustiny.

STAŇTE SE ŠÍLENÝM MAXEM
Buďte legendárním post-apokalyptickým bojovníkem. Cestujte pustinou, vyrábějte a vylepšujte své vybavení a hlavně - přežijte! Čekají vás totiž perné chvilky během soubojů na blízko, přestřelek a hlavně drsných bojů v autech. Cesta pryč z Pustiny nebude snadná a čekají vás těžká rozhodnutí.

PŮSOBIVÉ PROSTŘEDÍ
Prozkoumejte nádherný svět apokalypsy. Připravte se, že často budete bojovat se zrádnou krajinou a nepříznivým počasím, mezitím co vás budou napadat smrtící gangy nájezdníků, kteří by vás okradli i o vaše boty.

ODPAD JE ZÁKLAD
Každý kousek šrotu, je důležitý a může posloužit ke zvýšení a zlepšení vybavení, zbraně i vozidla. Můžete vyplenit nepřátelské tábory a získat tak přístup k cenným zdrojům. A zdroje jsou život.

PŘEŽIJTE V OTEVŘENÉM SVĚTĚ
Zůstat naživu není snadné. Střetnete se s nebezpečnými frakcemi a gangy, čekají vás přes desítky nebezpečných vedlejších misí a úkolů ve fungujícím otevřeném světě.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: 64 bit: Vista, Win 7, Win 8, Win 10
Procesor: Intel Core i5-650, 3.2 GHz or AMD Phenom II X4 965, 3.4 Ghz
Paměť: 6 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 660ti (2 GB Memory or higher) or AMD Radeon HD 7870 (2 GB Memory or higher)
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 32 GB volného místa
Dodatečné poznámky: PlayStation 4 controller support

Aktuální cena

Pěkný Mad Max se dostal do hry kde jezdíme s autem po postapokaliptyckými silnicemi.
24.10.2017
V podstate prvky jako ve filmu, coz se da ocekavat, Ale bohuzel tato hra je pouze na par hodin, potom neni co delat
25.04.2017
Další povedený postapokaliptycký kousek. Krásná grafika, modely aut + tuning je naprosto boží, plynulé a propracované souboje. Příběh možná všechny nenadchne, ale pro tu atmosféru to stojí. Hlavní slabinou této hry jsou opakující se vedlejší mise, takže po dohrání už tam není nic moc co dělat :( Škoda.
23.04.2017
Jeden ze známých linek "Svoboda!", Křičel Wiliam Wallace (hrál Mel Gibson, který také hrál Maxa) v Braveheartu, je konstantně křičel Chumbucketem, když aktivujete de nitrous.
by Nux
Ve hře můžete najít easter egg v podobě vánočního stromku.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.