Mafia

Datum vydání zobrazit vše

28. srpna 2002 - PC
4. února 2004 - Xbox
12. března 2004 - PlayStation 2

Popis hry

Thomas "Tommy" Angelo, taxikář žijící ve třicátých letech minulého století v Lost Heaven (založeném na San Franciscu a Chicagu) vstoupí do gangů mafie vedených Donem Salierim a dostane se do děje loupeží a vražd, aby se později stal štvaným informátorem. Mafia ponoří hráče do realistického gangsterského...zobrazit více

Thomas "Tommy" Angelo, taxikář žijící ve třicátých letech minulého století v Lost Heaven (založeném na San Franciscu a Chicagu) vstoupí do gangů mafie vedených Donem Salierim a dostane se do děje loupeží a vražd, aby se později stal štvaným informátorem. Mafia ponoří hráče do realistického gangsterského příběhu.

Mafia obsahuje mnohem větší město k prozkoumání než většina videoher v té době a také mnoho dopravních prostředků, které se dají použít k cestování. Hra obdržela velice pozitivní hodnocení, přičemž kritici chválili hru zejména kvůli realističnosti a serióznosti oproti sérii GTA.

Podpořte CSHDD koupí kterékoliv hry na

Mafia 1 je jednoducho klasika. Príbeh a grafika boli na tú dobu výborné. Hra je perfektne na dabovaná.
14.10.2017
Česká klasika, která se zapsala do srdcí mnoha hráčů. Skvělý příběh, dabing, hratelnost, fyzika aut, atmosféra, hudební doprovod, prostě vše jak má být a hlavně nikdy neomrzí. Dá se hrát pořád dokola a baví pořád stejně. Na svůj rok je to úžasná hra. Děkujeme za ni :).
10.10.2017
Najoblubenejsia hra mojho detstva a aj teraz sa pri nej dokazem zabavit
10.10.2017
Nejlepší hra, kterou jsem hrál! Nostalgie z dětství, fantastický český dabing, skvělý příběh. Tohle už asi nikdy nic nepřekoná.
05.09.2017
Legendární hra, kterou musel hrát téměř každý, kdo alespon trochu hraje. Nadčasový příběh, skvělé dialogy, cut scény atd. Nejlepší hra, kterou jsem kdy hrál
14.08.2017
Geniální nadčasová hra se zajímavým příběhem, otevřeným světem a k tomu ještě s extrémně povedeným českým dabingem. I roce 2017 patří k těm nejlepším hrám vůbec a ačkoliv graficky v porovnání s dnešními hrami zaostává, tak to vůbec ničemu nevadí. Jasný důkaz toho, že když se hra opravdu povede, tak všechno ostatní je vedlejší. Jasných *****
11.07.2017
Perfektní hra s užasným příběhem, u kterého jsem si i pobrečel. Vřele doporučuji.
04.06.2017
Legendární hra mého mládí, český dabing v té době byl neskutečně vydařený ze strany Marka Vašuta ,Petra Rychlýho a dalších.. A příběh naprosto skvělý.
22.05.2017
Jenda z nejlepších her, co kdy byla vypuštěna do světa. Hra pochází od Českých vývojářů (začátkem hry byli jen 2), tudíž máme i český dabing. Zábavná hra kterou si užijete i jako dítě i jako dospělý. Skvělé hlášky a skvělý příběh jsou součástí hry :)
14.05.2017
suprová hra od českých vývojářu na tu dobu nej propracovanější hra kterou češi mohli udělat
08.05.2017
Klasika, která s každou verzí bohužel upadá. Největší klenot herního českého světa. Koho by napadlo, že tenkrát to byla přelomová hra a naprostá novinka. Rád se k této hře znovu vracím.
03.05.2017
Za mě jedna z nej her. Na tomhle vyrostla generace ještě v celku normálních lidí. Dnes si asi mladí hráči jen tak mafii 1 nezahrajou. Radši se pustí do lepších a graficky propracovanějších her ( nebo minecraftu ) ... Ale za mě - příběh 10/10 krásná práce českých vývojářů. Tommy a jeho dobrodružství jsou neskutečně super. Každá mise dohraná minimálně 100x :D. Nemohl jsem se na tátovo zažloutlým Pc nabažit této hry. Hodně velká srdcovka !!!
03.05.2017
Co více říct. hra dětství! Na rok 2002 úžasný dabing, grafika, fyzika, soundtrack. Scénář byl úžasný a na to, jaká je to klasika, není více třeba dodávat. "Víte, svět se neřídí zákony na papírech, svět řídí lidi. Některý podle zákonů, jiný ne. Záleží na každým podělaným jednotlivci jakej bude svět, jakej si ho udělá. A taky musíte mít hodně štěstí, aby vám z něj někdo jiný neudělal peklo. Zkrátka, není to tak jednoduchý jak vám tvrděj ve škole. Rozhodně je dobrý mít pevný zásady a držet se jich. V manželství, v kriminále, ve válce, prostě vždycky a všude. Já jsem to docela posral, ale ani Paulí a Sam si moc nepomohli. Chtěli jsme mít lepší život, ale nakonec jsme skončili mnohem hůř, než většina lidí. Víte, myslim že důležitý je udržet ve věcech nějakou rovnováhu, nějakou míru, jo rovnováhu, to je lepší…to je to správný slovo, protože ten kdo chce příliš moc, může ztratit úplně všechno a kdo chce zas od života moc málo, nemusí dostat vůbec nic."
23.04.2017
Výborná hra jak dabing tak příběh stojí za to. Občas se zdá obtížná, ale pokud se přes to dostanete budete mít ohromný pocit.
23.04.2017
Klasika pro mě je to srdcovka na mém starém počítači, kdy sem tohle pomalu a na low detaily rozjížděl to byla naprostá pecka "Tome ty pancharti vytahují bouchačky, vyser se na basseball" :)
23.04.2017
Pokud v misi Běžná rutina střelíte třikrát do kola žlutého Lassitera, uprchlík následně s kufříkem neodjede vůbec a ušetříte si čas s obvyklou automobilovou honičkou.
V misi volební kampaň jsou tři varianti na toho dělnika který pracuje poblíž kanálu
by Nux
Pro Mafii byl zamýšlen i multiplayer a měl vyjít v podobě patche. Nakonec do hry přidán nebyl.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.