Medal of Honor: Airborne

Medal of Honor: Airborne

Vydavatelé: Electronic Arts
Vývojáři: EA Los Angeles
Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

4. září 2007 - Xbox 360
8. listopadu 2007 - PC
23. listopadu 2007 - PlayStation 3

Popis hry

Medal of Honor Airborne™ je posledním pokračováním kritikou vysoce ceněné frančízy EA Medal of Honor™, označované od jejího debutu v roce 1999 za průkopnický titul žánru first-person stříleček (FPS) z období II. světové války.
Medal of Honor Airborne přinese do této série inovace, které hráčům nabídnou...zobrazit více

Medal of Honor Airborne™ je posledním pokračováním kritikou vysoce ceněné frančízy EA Medal of Honor™, označované od jejího debutu v roce 1999 za průkopnický titul žánru first-person stříleček (FPS) z období II. světové války.
Medal of Honor Airborne přinese do této série inovace, které hráčům nabídnou zcela nové způsoby hraní FPS s tématikou II. světové války. Bojujte v největších výsadkových operacích v dějinách a přineste vítězství všude, kde přistanete. Vůbec poprvé máte možnost seskočit z dopravního letounu C-47 a dopadnout kdekoli na otevřeném bojišti. Pozemní boj nabízí dosud nevídané taktické možnosti útoku na nepřítele, k dispozici máte nekonečný počet variant přímého úderu nebo obchvatu. Ze vzduchu získáte přehled o celé operaci a poté řídíte svůj padák tak, abyste dopadli na vámi zvolené místo přistání. Ihned po doskoku napněte všechny své smysly a vyhodnoťte okolní terén. K dispozici máte pestrou škálu autentických a modifikovatelných zbraní, z nichž každá má své charakteristické vlastnosti a parametry. V tomto volně průchozím FPS prostředí si zvolte vlastní cestu.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows XP or Vista (32-bit) (64-Bit versions of Windows not supported)

Processor: Intel 2.8 GHz or faster (3.0 Ghz or faster for Vista) or AMD Athlon 2800+ for Windows XP / AMD Athlon 3800+ for Windows Vista

Memory: 1 GB or more

Graphics: Video card with 128 MB or more memory, Pixel Shader 3.0 support, and one of these chipsets is required: ATI Radeon X1300 Pro or greater, NVIDIA GeForce 6600 GT or greater. NOTE: NVIDIA 6800XT/LE, 7100GS, 7200GS/LE, 7300 GS/GT are not supported. NVIDIA SLI and ATI Crossfire modes are not supported.

DirectX®: DirectX 9.0c compatible

Hard Drive: 9.0 GB or more free space

Sound: DirectX 9.0c compatible (For Creative Sound Blaster Audigy cards running under Windows Vista you should expect lower performance)

Special Requirements: 2-12 players and 24 with dedicated server; Cable, DSL, or faster connection

INTERNET CONNECTION, ONLINE AUTHENTICATION AND ACCEPTANCE OF END USER LICENSE AGREEMENT REQUIRED TO PLAY. TO ACCESS ONLINE FEATURES, YOU MUST REGISTER ONLINE. ONLY ONE REGISTRATION IS AVAILABLE PER GAME. EA ONLINE TERMS & CONDITIONS AND FEATURE UPDATES CAN BE FOUND AT WWW.EA.COM. YOU MUST BE 13+ TO REGISTER WITH EA ONLINE. EA MAY RETIRE ONLINE FEATURES AFTER 30 DAYS NOTICE POSTED ON WWW.EA.COM.

Aktuální cena

Nápad s vyskakováním z letadla a přistát si kde je libo byl super svěží vítr do už jinak tehdy nudný druhý světový. Taky si pamatuju na tehdy docela neotřelý cover systém, kde se hráč mohl nejen vyklánět za roh, ale také nad překážky, pod překážky, atd. Jinak to byl děsný chaos a příšerně krátké.
20.04.2017
Dobrá hra podobná jako CoD. Výborný nápad začínat jednotlivé mise výskokem z letadla a dopadnout s padákem na předem určené místo. Misi není moc ale jsou dlouhé
20.04.2017
Flak Tower z poslední mise má svůj skutečný předobraz v německé bojové betonové protiletecké stavbě Flakturm VII Gefechtsturm - Bauart 3, kterou si stále ještě i dnes můžete prohlédnout v parku Augarten v rakouské Vídni.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.