Medieval II: Total War - Kingdoms

Medieval II: Total War - Kingdoms

Vydavatelé: Sega
Vývojáři: The Creative Assembly
Žánry: Taktické strategie, Tahové strategie
Příbuzné kategorie: Strategické hry

Datum vydání zobrazit vše

28. srpna 2007 - PC

Popis hry

Medieval II: Total War - Kingdoms je oficiální datadisk pro Medieval II: Total War, který obsahuje úplně nová území k prozkoumání, nepřátele k poražení a jednotky, kterým můžete velet.
 
Kingdoms obsahuje čtyři nové kampaně odehrávající se na rozšířené mapě Britských ostrovů, Teutonické severní Evropě,...zobrazit více

Medieval II: Total War - Kingdoms je oficiální datadisk pro Medieval II: Total War, který obsahuje úplně nová území k prozkoumání, nepřátele k poražení a jednotky, kterým můžete velet.
 
Kingdoms obsahuje čtyři nové kampaně odehrávající se na rozšířené mapě Britských ostrovů, Teutonické severní Evropě, Středním východě a v Americe. V Medieval II vám byl předhozen pouze svůdně mrkající kousek Jižní Ameriky, ale v Kingdoms se pro vaše dobyvačné plány otevírají rozsáhlé oblasti Severní i Jižní Ameriky. Plně hratelné jsou pochopitelně i úplně nové frakce z Nového světa jako Aztékové, Apachi a Mayové.
 
Vedle nových map v Britské, Teutonické, Křižácké a Americké kampani přibylo 13 hratelných frakcí, přes 110 ovladatelných jednotek a 50 typů budov, čímž se hrací doba navýšila o dalších minimálně 80 hodin. Kingdoms také nabízejí nové multiplayerové mapy a, úplně poprvé v sérii, hotseat multiplayer, který dovoluje dvěma hráčům hrát kampaň proti sobě na jednom počítači.
 
 

Čtyři nové kampaně: Britská, Teutonská Křižácká a v Novém Světě.
110 nových jednotek.
13 nových frakcí.
9 nových agentů.
50 nových budov.
60+ nových teritorií na 4 nových mapách.
15 nových multiplayerových map a scénářů.
Úplně nový režim kampaně - hotseat 1 na 1.

 

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Minimum:
Supported OS: Windows 2000/XP
Processor: Celeron 1.5GHz Pentium 4® (1500MHz) or equivalent AMD® processor. (2.4 GHz P4 Recommended)
RAM: 512 MB of RAM (1 GB RAM recommended)
Disk Space: 5 GB of uncompressed hard drive space
Graphics Card*: 128MB Hardware Accelerated video card with Shader 1 supportand the latest drivers. Must be 100% DirectX® 9.0c compatible. (256 MB NVIDIA® GeForce™ 7300 or greater or ATI® Radeon® X1600 or greater recommended)
Display Resolution: 1024 x 768
Sound Card: 100% DirectX® 9.0c compatible 16-bit sound card and latest drivers
DirectX Version: DirectX® 9.0c
Input Devices: 100% Windows® 2000/XP compatible mouse, keyboard and latest drivers
Multiplayer: Internet (TCP / IP) play supported; Internet play requires broadband connection and latest drivers; LAN play requires Network card.
*Note:Some cards may not be compatible with the 3D acceleration features utilized by Medieval II: Total War. Please refer to your hardware manufacturer for 100% DirectX® 9.0c compatibility.

Aktuální cena

Rozšíření s tematickými scénáři z prostředí Indiánů, války o britské ostrovy, křižácké výpravy a o řádu germánský rytířů. Šlo o nastavenou kaši postavenou mimo původní scénář a odehrávající se v lokacích, které tam původně nebyly. Jo, bylo to hodně dobré - hlavně Severní Amerika a křižáci.
24.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.