Men of Valor

Men of Valor

Vývojáři: 2015
Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

5. listopadu 2004 - Xbox
12. listopadu 2004 - PC

Popis hry

Válečná 3D akce od tvůrců populární série akční série Medal of Honor. Již z názvu je patrné, že se tentokrát tvůrci zaměřili na zpracování válečného konfliktu ve Vietnamu.
Skvělé technické zpracování a atmosféra samotných bojů vás vtáhne do hry. Řada scénářů vytvořených na základě skutečných událostí,...zobrazit více

Válečná 3D akce od tvůrců populární série akční série Medal of Honor. Již z názvu je patrné, že se tentokrát tvůrci zaměřili na zpracování válečného konfliktu ve Vietnamu.
Skvělé technické zpracování a atmosféra samotných bojů vás vtáhne do hry. Řada scénářů vytvořených na základě skutečných událostí, které však budou upraveny v zájmu hratelnosti a jejich větší zajímavosti. Jednotlivé mise tak budou mít různou náplň. K dispozici budou mise čistě útočné i obranné, doprovodné i zajišťovací a samozřejmě mise kombinující výše uvedené aktivity v různých poměrech.
Jestliže náplň misí se realitě pouze přibližuje a striktně se jí nedrží, tak zpracování herního prostředí a vojenského vybavení odpovídá skutečnosti do posledního detailu. Nechybí ani multiplayer přes internet, po LAN síti. K dispozici bude hned několik klasických módů, které budou hratelné jak za vojenské složky USA tak i za lidově demokratickou vietnamskou armádu.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10 32 or 64 bit
Procesor: 1,5 GHz
Paměť: 512 MB RAM
Grafická karta: DirectX compatible video card with 64 MB VRAM
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 4 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX compatible Sound card

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.