Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Vydavatelé: Konami
Vývojáři: Kojima Productions
Žánry: FPS, Taktické strategie

Datum vydání zobrazit vše

1. září 2015 - PlayStation 3
1. září 2015 - Xbox One
1. září 2015 - PlayStation 4
1. září 2015 - Xbox 360
15. září 2015 - PC

Popis hry

Devět let po událostech Ground Zeroes se Snake vrací v doposud největší a nejambicioznější hře z Metal Gear Solid univerza. Čeká vás otevřený svět s dynamickým počasím, střídáním dne a noci a hlavně přelomovou stealth hratelností. Nechybí však ani multiplayer v podobě Metal Gear Online.

V roce 1984...zobrazit více

Devět let po událostech Ground Zeroes se Snake vrací v doposud největší a nejambicioznější hře z Metal Gear Solid univerza. Čeká vás otevřený svět s dynamickým počasím, střídáním dne a noci a hlavně přelomovou stealth hratelností. Nechybí však ani multiplayer v podobě Metal Gear Online.

V roce 1984 se v Afghánistánu objeví jednooký muž s umělou rukou. Ti, kdo jej znají mu říkají Snake - legendární žoldák, který byl kdysi vymazán z historie a ponechán v kómatu americkou soukromou zpravodajskou sítí Cipher. Snake je doprovázen starým přítelem Ocelotem, jenž jej zachránil při útoku v nemocnici, když se z kóma konečně probouzel.

PRVNÍ KROKY
Snakův bývalý partner Kazuhira Miller je držen sovětskou armádou v Afghánistánu. Snake se proto musí na vlastní pěst pustit do záchranné mise a dokázat světu, že legendární žoldák není mrtev. První kroky ve hře tak povedou cestou pomsty proti samotné síti Cipher a poté do bitvy, která ovlivní celý svět...

NOVÁ GENERACE, NOVÉ MOŽNOSTI
Hideo Kojima pokračuje v prozkoumávání náročných dospělých témat, která ve hrách jen tak neuvidíte, jako je psychologie válčení a zvěrstva, která vykonávají jeho účastníci. Díky výkonu nové generace konzolí, přichází Metal Gear poprvé v sérii s otevřeným světem, takřka foto realistickou grafikou a bohatou hratelností s mnoha možnostmi řešení.

METAL GEAR ONLINE
Metal Gear Online se vrací ve své již třetí verzi. Kompletně předělán a upraven, aby jste při jeho hraní měli velmi podobný zážitek, jako při hraní příběhové kampaně. Zaměřuje se hlavně na mód Tactical Team Operations, kde najdete tradiční systém herních tříd s unikátními dovednostmi každého hráče. A narazíte také na Ocelota nebo Venom Snakea!

Hra vyžaduje stažení a aktivaci ve službě Steam.
Balení obsahuje pouze DVD s instalací aplikace Steam a aktivační klíč.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7x64, Windows 8x64, Windows 10x64 (64-bit OS Required)
Procesor: Intel Core i5-4460 (3.40 GHz) or better; Quad-core or better
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 650 (2GB) or better (DirectX 11 card Required)
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 28 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX 9.0c compatible sound card

Aktuální cena

Snake se vrací! Mám pouze chválu... Otevřený svět pouze sluší a dá se hrát pouze nekonečným množstvím způsobů. Umělá inteligence je velice dobře provedená a odpovídá na vše! Cit pro detail je zde maximální a dá se s tímto titulem strávit mnoho hodin, kdy každá minuta je radost.
02.02.2020
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.