Metrico+

Metrico+

Vydavatelé: Digital Dreams
Vývojáři: Digital Dreams
Žánry: Indie, Plošinovky, Puzzle, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

23. srpna 2016 - PC
23. srpna 2016 - Mac
23. srpna 2016 - PlayStation 4
30. září 2016 - Xbox One

Popis hry

Hra Vás vezme do neznámého světa diagramů, ve kterém všechny sloupcové, pruhové a výsečové grafy reagují na to, co provádíte. Jeden graf může růst s každým Vaším krokem doleva, zatímco další se může snižovat s každým Vaším výskokem.Na všechny hádanky, které před Vás budou předloženy, tak musíte nejprve...zobrazit více

Hra Vás vezme do neznámého světa diagramů, ve kterém všechny sloupcové, pruhové a výsečové grafy reagují na to, co provádíte. Jeden graf může růst s každým Vaším krokem doleva, zatímco další se může snižovat s každým Vaším výskokem.Na všechny hádanky, které před Vás budou předloženy, tak musíte nejprve nahlédnout ze všech možných úhlů a promyslet, jaké další kroky bude nutné učinit pro jejich zdolání. Odborně se takovému postupu říká „přetváření počáteční myšlenky“ a věřte, že v celkem šesti rozdílných částech herního světa si podobného přetváření užijete spousty, jelikož Vás nečeká procházka psychedelicky barevným sadem, nýbrž desítky unikátních výzev, zapeklité mechaniky hádanek a hudba od známého umělce s přezdívkou Palmbomen.Hra Metrico+ i přes svoji abstraktní náturu povzbuzuje motorické schopnosti, prozkoumávání prostředí a ze všeho nejvíce neortodoxní myšlení.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7 or Vista (with update KB971644)
Procesor: Intel Core i5, 1.7 Ghz or comparable
Paměť: 1 GB RAM
Grafická karta: GeForce 600 / Radeon 5400 or comparable, 128mb
Pevný disk: 1 GB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 69%
Moje hodnocení
Hodnocení úživatelů
všechna hodnocení
1
Fanbase
všichni fanoušci
0
Hodnocení kritiků
69 100
Screenshoty ze hry
Související hry
zobrazit vše
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.