Metro Redux

Metro Redux

Vydavatelé: Deep Silver
Vývojáři: 4A Games
Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

26. srpna 2014 - PlayStation 4
26. srpna 2014 - Xbox One
26. srpna 2014 - PC

Popis hry

Obsahuje:
Metro 2033 ReduxMetro: Last Light Redux
Poslední zbytky lidské populace jsou ukryté v tunelech moskevského metra. Stanice přetvořené na základny válčí o holý život nejen mezi sebou, ale také proti zmutovaným stvůrám. Hrdina Arťom se musí vydat temnou spletí nebezpečného podzemního bludiště...zobrazit více

Obsahuje:
Metro 2033 ReduxMetro: Last Light Redux
Poslední zbytky lidské populace jsou ukryté v tunelech moskevského metra. Stanice přetvořené na základny válčí o holý život nejen mezi sebou, ale také proti zmutovaným stvůrám. Hrdina Arťom se musí vydat temnou spletí nebezpečného podzemního bludiště a jeho činy rozhodnou o osudu celého lidstva. Taktické souboje a náhlá změna situace vás pošle i na zničený zemský povrch.
Po všech stránkách vyleštěná grafika exceluje v každém snímku - na konzolích vše pojede plnou rychlostí 60 fps a na počítačích poběží mnohem lépe i na hardwarově slabších konfiguracích. Vizuální vylepšení následuje přidaný dějový obsah a samozřejmě přítomnost všech vydaných DLC. Nechybí nové módySpartan (akčnější hra s větší zásobou nábojů) nebo naopak Survival, kde bojujete doslova o každý centimetr území. Každopádně si hutnou atmosféru užijete plnými doušky.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Jde o hru Metro 2033, akorát graficky vylepšenou o pár detailů. Kvalita hry i všechno další z ní však zůstalo stejné. Dávám tedy pět hvězdiček, stejně jako při hodnocení původní, neremasterované verze.
13.07.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.