Minecraft

Minecraft

Vývojáři: 4J Studios, Mojang AB
Žánry: Strategické, Indie, Arkády, Simulátory, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

7. října 2011 - Android
17. listopadu 2011 - iOS
18. listopadu 2011 - PC
18. listopadu 2011 - Linux
18. listopadu 2011 - Mac
9. května 2012 - Xbox 360
17. prosince 2013 - PlayStation Network
16. května 2014 - PlayStation 3
4. září 2014 - PlayStation 4
15. října 2014 - PlayStation Vita
15. prosince 2014 - Windows Phone
17. prosince 2015 - Wii U
12. května 2017 - Nintendo Switch
20. září 2017 - Xbox One

Popis hry

Minecraft je nezávislá počítačová hra napsaná v Javě a vyvíjená Markusem Perssonem (přezdívka: Notch) a jeho firmou Mojang.
Je to tzv. sandboxova hra, ve které si hráč může dělat, co se mu zachce. V tomto případě je vrhnut do krychlovitého 3D světa s holýma rukama v kůži neznámého člověka (mezi hráči...zobrazit více

Minecraft je nezávislá počítačová hra napsaná v Javě a vyvíjená Markusem Perssonem (přezdívka: Notch) a jeho firmou Mojang.
Je to tzv. sandboxova hra, ve které si hráč může dělat, co se mu zachce. V tomto případě je vrhnut do krychlovitého 3D světa s holýma rukama v kůži neznámého člověka (mezi hráči těž nazývaného `Steve`). Hráč si musí sám nasbírat materiál na stavbu obydlí a na výrobu nástrojů. Ve hře je aplikován efekt dne a noci. A právě v noci se v doteď mírumilovném světě objeví příšery. A hráč buď může sedět a čekat na svítání, jít ven a bojovat o svůj holý život, jen snažit rozšířit svůj skromný přístřešek nebo jít spát. Rozhodnutí je jen na něm.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

tvl. na tuhle hru se dá dát seriózní komentář. Děcka netryharďete to hodnocení her kvůli bodům. :D
23.02.2019
Srdcovka, co na to říct. Tolik času jsem u toho strávil... a to za ty prachy stálo. :D
11.10.2017
Hra, co nastavila laťku open world sandbox hrám. Hra, co má miliony fanoušků a miliony negativních ohlasů. Určitě se po těch letech vrátím.
05.05.2017
Hra sama o sobě není tak zlá, mě osobně nebaví, ale chápu že si jí spousta lidí oblíbila a proč
01.05.2017
Když jsem si tehdy tu hru koupil, byla někde v betě ve verzi 1.7.3. Od té doby ta hra ušla obrovský kus cesty. Odchod Notche z hlavního vývoje, odkoupení Microsoftem za nehorázné peníze, o kterých v tu chvíli prakticky každý pochyboval, že je to vylití do záchodu a nakonec masivní masáž na všechny lidi v celém světě a nejlépe na kvantilióny dětí na ZŠ. My jsme tohle hráli výhradně s kamarádem a výhradně namódované. Samotná hra nás náplní zabavila asi tak na 10 hodin, pak už to byla nuda, protože jsme všechno objevili. Tak jsme se tehdy díky Yogcastu dostali k Tekkitu/Bukkitu a následně k podporovanějšímu Feed the Beast módu. Z něj jsme systematicky vykristalizovali na ryze technické módy a stavěli jsme si celá moderní města. Greg Tech to celé vedl, takže manufaktura byla neuvěřitelně složitá a našim jediným cílem bylo vyrobit Fúzní reaktor - bohužel je Greg Tech tak časově náročný mód, že jsme to nakonec vzdali asi v polovině procesu. Ale těch výborných stovek hodin u toho... určitě nelituju ani minutu. Jinak k současné scéně. Minecraft je už až příliš zmonetizovanej, a protože já nesnáším hry, které jsou Cool a In, musel sem s ním skončit na dobro, dokud zase neupadne v zapomnění (což bude asi až za sto let). Jo a v těch módech byly i fosy ;)
25.04.2017
Minecraft je tvorivá aj strategická hra. Kde sa nachádza multiplayer aj singleplayer. V hre ide o to aby hrač prežil čo najdlhšie. Na niektorých serveroch su minihry.
23.04.2017
kostičkovanej svět plný příšer a stavení co k tomu dodat je to prostě paráda, která rozvíjí mentální standardy některých jedinců, avšak ne u všech se to podaří.
23.04.2017
Myslím, že každý zná princip této hry a pokud ne, tak vám ho rychle vysvětlím. Vypadá to jako LEGO, ale ve skutečnosti je to herní svět s neuvěřitelnou volností. Můžete si postavit, co chcete. Třeba zeměkouli nebo Říšský sněm. Hra nabízí několik módů jako Survival (Přežíváte, vyrábíte si věci, lovíte zvířata), Creative (Můžete stavět jako ve všech modech, ale zde můžete létat, máte neomezeno materiálu, nekonečný život a můžete cheatovat), Multiplayer (Ve hře pro více hráčů můžete hrát všechny módy, komunitou vytvořené nebo nějaké minihry).
23.04.2017
naprostá hovadina kamarád skončil z toho na psychiatrii
16.04.2017
Vcelku klidná hra, která se dá hrát při velké nudě
15.04.2017
Už to tedy není takový hit, ale pořád zabaví.
14.04.2017
Hra sa mala pôvodne volať Cave Game.
by Nux
Jedná se o nejhranější hru na konzoli Xbox360, hráči nad ní strávili něco okolo 2 Miliard hodin.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.