Mirror's Edge

Datum vydání zobrazit vše

12. listopadu 2008 - Xbox 360
13. listopadu 2008 - PlayStation 3
13. ledna 2009 - PC
1. dubna 2010 - iOS
13. července 2012 - Windows Phone

Popis hry

Ve městě s pečlivě monitorovanými informačními kanály doručují citlivá data mimo dosah slídivých zraků hbití kurýři zvaní Běžci.
V tomto zdánlivě utopickém ráji byl spáchán zločin, z něhož je křivě obviněna tvá sestra a záhy se stáváš štvancem i ty. Jsi Běžec jménem Faith a tato revoluční FPS akční adventura...zobrazit více

Ve městě s pečlivě monitorovanými informačními kanály doručují citlivá data mimo dosah slídivých zraků hbití kurýři zvaní Běžci.
V tomto zdánlivě utopickém ráji byl spáchán zločin, z něhož je křivě obviněna tvá sestra a záhy se stáváš štvancem i ty. Jsi Běžec jménem Faith a tato revoluční FPS akční adventura je tvým příběhem. Mirror’s Edge™ vás vrhne přímo do role této originální hrdinky, která se pohybuje v závratných výšinách velkoměsta, podstupuje adrenalinové souboje a prchá ve zběsilých honičkách. Hráči jsou do Faithina světa – živého, bezprostředního a velmi nebezpečného – vtaženi s dosud nezažitým pocitem z pohybu a perspektivy.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Supported OS: Microsoft Windows® XP SP2 or Vista
Processor: 3.0 GHz or faster
Memory: 1 GB RAM or more
Graphics: DirectX® 9.0c compatible video card, Shader Model 3.0 required. Video card must have 256 MB, NVIDIA GeForce 6800 or better
Hard Drive: 8 GB free space
Sound: DirectX® 9.0c compatible sound card
INTERNET CONNECTION, ONLINE AUTHENTICATION AND ACCEPTANCE OF END USER LICENSE AGREEMENT REQUIRED TO PLAY. TO ACCESS ONLINE FEATURES, YOU MUST REGISTER ONLINE. ONLY ONE REGISTRATION IS AVAILABLE PER GAME. EA ONLINE TERMS & CONDITIONS AND FEATURE UPDATES CAN BE FOUND AT www.ea.com. YOU MUST BE 13+ TO REGISTER WITH EA ONLINE.

Aktuální cena

Mirror's Edge je platforma akcie a dobrodružstiev pre prvú osobu vyvinutú spoločnosťou EA DICE a publikovaná spoločnosťou Electronic Arts. Hra bola vyhlásená 10. júla 2007 a bola uvoľnená pre Xbox 360 a PlayStation 3 v novembri 2008. Verzia systému Microsoft Windows bola vydaná 13. januára 2009. Mirror's Edge je poháňaný systémom Unreal Engine 3 s doplnením Nové osvetľovacie riešenie vyvinuté firmou Illuminate Labs v spolupráci s DICE.
10.05.2017
Hra, ve které můžete volně probíhat městem, budovami a do toho skákat různé triky... I tato hra se zaslužuje za proslavení parkouru :)
24.04.2017
Svého času velmi originální hra s parkourem po vrcholcích dystopicky utopického města plného cenzury a dezinformací. Škoda, že tam nechali tu střeleckou složku. Tím trochu zabili celého ducha hry. I tak jde ale o hru, na kterou rád vzpomínám.
20.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.