Moebius: Empire Rising

Moebius: Empire Rising

Vydavatelé: Phoenix Online Studios
Žánry: Indie, Point-and-click, Adventury
Příbuzné kategorie: Indie hry, Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

15. dubna 2014 - Mac
15. dubna 2014 - PC

Popis hry

Moebius: Empire Rising je dobrodružství zasazené do současné doby, a spojuje klasickou point-and-click s řešením hádanek. Příběh pochází z pera Jane Jensen, což zajištuje sofistikované a napínavé vyprávění. Na pomoc při vyšetřování záhadné vráždy ženy v Benátkách najme tajná americká služba vás, Malachiho,...zobrazit více

Moebius: Empire Rising je dobrodružství zasazené do současné doby, a spojuje klasickou point-and-click s řešením hádanek. Příběh pochází z pera Jane Jensen, což zajištuje sofistikované a napínavé vyprávění. Na pomoc při vyšetřování záhadné vráždy ženy v Benátkách najme tajná americká služba vás, Malachiho, obchodníka se starožitostmi abyste pomohl odhalit historické souvislosti, které se za ní mohou ukrávat. Budete cestovat po světě a pomocí svých unikátních deduktivní schopnosti budete přesně analyzovat podezřelé, aby jste našli historické souvislostí, a našli pravdu jenž se skrývá za touto vraždou. Znát pravdu se ovšem ukáže velmi nebezpečné i pro samotného Malachio, protože jí vláda chrání za každou cenu.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: XP/Vista/7
Procesor: 2.0 GHz
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: ATI or NVidia with 512 MB RAM**
Pevný disk: 4 GB volného místa
Dodatečné poznámky: ** - Not recommended for play on Intel systems with integrated/shared video memory

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.