Mortal Kombat : Komplete Edition

Mortal Kombat : Komplete Edition

Žánry: Bojové
Příbuzné kategorie: Bojové hry, Sportovní hry

Datum vydání zobrazit vše

19. dubna 2011 - PlayStation 3
19. dubna 2011 - Xbox 360
1. května 2012 - PlayStation Vita
6. srpna 2013 - PC

Popis hry

Po staletích turnaje Mortal Kombat císař Shao Kahn porazil Raidena a jeho spojence.
Raiden, který čelí konečnému vyhynutí civiizace a má poslední šanci, jak zachránit Earthrealm. Aby zvrátil císařovo vítězství, musí udeřit na Shao Kahna tam, kde je zranitelný - v minulosti. Pod novým grafickým enginem...zobrazit více

Po staletích turnaje Mortal Kombat císař Shao Kahn porazil Raidena a jeho spojence.
Raiden, který čelí konečnému vyhynutí civiizace a má poslední šanci, jak zachránit Earthrealm. Aby zvrátil císařovo vítězství, musí udeřit na Shao Kahna tam, kde je zranitelný - v minulosti. Pod novým grafickým enginem se opět vrací oblíbená série, která je ještě víc brutální než kdy dřív. Mortal Kombat předvádí množství novinek, včetně tag team a prohloubeného příběhového módu, jaký nemá doposud žádná jiná bojovka. Hráči si mohou vybrat z rozšířené řady herních ikon a vyzývat své přátele v tradičním 1 vs. 1 zápasech, nebo si zkusit některý z nových herních módů. Hra nabízí množství herních módů, jako je třeba i online hraní.
Až 4 hráči si mohou vyzkoušet tag team, 2 hráči se mohou spojit v novém "Co-op Arcade Mode" nebo bojovat proti jinému týmu online.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

OS:32-bit: Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Processor:Intel Core 2 Duo, 2.4 GHz | AMD Athlon X2, 2.8 GHz or better
Memory:2 GB RAM
Graphics:NVIDIA GeForce 8800 GTS | AMD Radeon 3850 or better
DirectX®:10
Hard Drive:10 GB HD space
Other Requirements:Broadband Internet connection
Additional:Windows XP and DirectX® 9.0c and below not supported.

Aktuální cena

Další skvělá bojovka Mortal Kombat, ve které si můžete zahrát za všechny možné postavy z celé MK série. Kvalitně zpracovaný je zde i příběh, díky kterému postupně mnoho postav vystřídáte. Já jsem se u téhle hry bavil a i díky tomuto dílu považuji Mortal Kombat za druhou nejlepší bojovou sérii po Tekkenu. Nebezpečně však dotírá Injustice. Dávám ****.
16.10.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.