MotorStorm

MotorStorm

Vývojáři: Evolution Studios
Žánry: Závodní
Příbuzné kategorie: Sportovní hry, Závodní hry, Hry pro kluky

Datum vydání zobrazit vše

23. března 2007 - PlayStation 3

Podpořte CSHDD koupí kterékoliv hry na

MotorStorm je séria závodných videohier vyvinutých spoločnosťami Evolution Studios, Bigbig Studios a Virtuos a publikovaná spoločnosťou Sony Computer Entertainment. Tituly sú hry "off-road racing" s rôznymi typmi vozidiel s vlastnými silnými a slabými stránkami a trate s rôznymi terénmi, ktoré môžu buď zabraňovať manipulácii s vozidlami, alebo ju zlepšiť.
10.05.2017
Jedna z mých prvních her na PS3 a do teď na ni vzpomínám s láskou. Ta hra měla takřka všechno, rozmanitý výběr vozů od motorek až po velké kamiony. Skvělé mapy a tratě. Dobrý jízdní model a zpomalené momenty vašich havárek. Zajímavostí bylo také to, že každý typ vozidla měl o trochu jinou cestu tratí takže, když jste vjeli omylem s motorkou do cesty s kamiony tak to byl docela masakr XD Fakt srdcovka <3
26.04.2017
Málokdo si na tuhle hru ještě vzpomene, ale do dneška jde podle o ukázku toho, jak lze závodní hry dělat. Jet v jednom závodě proti motorkám, čtyřkolkám, buggynám, rally autům, závoďákům, truckům, Monste truckům a nevím proti čemu ještě ... to jiná hra dodnes neumí. Traťě jsou široké a komplexní a každý typ vozidla si najde vlastní vhodnou stopu k co nejrychlejšímu průjezdu. Grafika je na rok 2007 na úrovni a kolizní model by se mohl chlubit i dnes, o 10 let později. Nicméně tři hvězdy za jinak velmi stereotypní náplň a všechny tratě z jedné jediné pouštní lokace.
20.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.