Napoleon: Total War

Napoleon: Total War

Vydavatelé: Typhoon Games, Sega
Vývojáři: The Creative Assembly
Žánry: Taktické strategie, Tahové strategie
Příbuzné kategorie: Strategické hry

Datum vydání zobrazit vše

23. února 2010 - PC

Popis hry

Hra se zaměří na postavu slavného francouzského vůdce Napoleona, od jeho vzestupu k moci až k porážce u Waterloo. Páteř hry bude samozřejmě tvořit sólová kampaň, tentokrát rozdělená na tři části, podstatně kratší než byly mise v předchozím dílu Empire: Total War. Jako první se podíváte do Itálie během...zobrazit více

Hra se zaměří na postavu slavného francouzského vůdce Napoleona, od jeho vzestupu k moci až k porážce u Waterloo. Páteř hry bude samozřejmě tvořit sólová kampaň, tentokrát rozdělená na tři části, podstatně kratší než byly mise v předchozím dílu Empire: Total War. Jako první se podíváte do Itálie během let 1796-1797, kde se slavný vojevůdce proslavil a namísto toho, aby odrazil útok rakousko-uherské říše, jednoduše ji zdecimoval a se vší slávou se pak vrátil do Francie. Vaším cílem zde bude nepřítele zahnat až tak daleko, abyste mohli vpadnout do Vídně. Druhá část kampaně vás vezme na Blízký východ v letech 1798-1801, kde se s Napoleonem pokusíte dobýt Alexandrii. A konečně na závěr se dění přesune zpět do Francie, kde bude slavný vojevůdce mezi lety 1805-1812 usilovat o to, aby realizoval svůj sen o dobytí celé Evropy. Na jejím začátku bude mít Francie výtečnou pozici, ale čím víc se bude rozpínat, tím spíš se proti ní semknou nepřátelé. Napoleonská doba sice dvakrát nevynikala památnými bitvami na moři, tvůrci se je přesto rozhodli do hry zařadit. Aby také ne, když si s nimi minulý rok dali takovou práci, že. Naštěstí nepůjde jen o přímou kopii těch střetů z posledního dílu série - jedna novinka za všechny, nově budete moci lodě opravovat přímo během bitvy. Finální úkol hry totiž bude znít: dobýt celou Evropu a nechat svá vojska pochodovat všemi hlavními městy. Myslíte si, že to u Waterloo zvládnete lépe než Napoleon? 

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Microsoft® Windows Vista®/XP®/Windows® 7
Procesor: 2.3 GHz CPU s SSE2
Paměť: 1 GB RAM (XP), 2 GB RAM (Vista®/Windows® 7)
Grafická karta: 256 MB grafická karta kompatibilní s DirectX® 9.0c a podporující shader model 2b
Verze DirectX®: DirectX® 9.0c
Pevný disk: 21 GB volného místa

Aktuální cena

Tak jako měl Rome Alexandra, Medieval II své Kingdoms, tak Empire má Napoleona. Jde tedy o sadu rozšíření v podobě samostatných scénářů, které sledují Napoleonovu vítěznou šňůru po světě (že by jedno z prvních světových tour?). Díky uzavřenosti a lepší celistvosti bylo toto rozšíření vlastně lepší, jak celé stávající Empire.
24.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.