Need for Speed: Hot Pursuit

Need for Speed: Hot Pursuit

Vydavatelé: Electronic Arts
Žánry: Simulátory, Závodní

Datum vydání zobrazit vše

16. listopadu 2010 - iOS
16. listopadu 2010 - Wii
16. listopadu 2010 - PlayStation 3
16. listopadu 2010 - Xbox 360
16. listopadu 2010 - PC

Popis hry

Vžíjte se do role jak policistů, tak závodníků. Hot Pursuit hladce spojuje úžasně propracovanou a zcela vymezenou kariéru pro jednoho hráče se strhujícím zážitkem z multiplayeru ve všech závodních módech. Ať už hrají online s přáteli, přijímají jejich výzvy nebo hrají sólo kariéru, obdrží hráči odměny,...zobrazit více

Vžíjte se do role jak policistů, tak závodníků. Hot Pursuit hladce spojuje úžasně propracovanou a zcela vymezenou kariéru pro jednoho hráče se strhujícím zážitkem z multiplayeru ve všech závodních módech. Ať už hrají online s přáteli, přijímají jejich výzvy nebo hrají sólo kariéru, obdrží hráči odměny, které jim zajistí posun na další úroveň a zpřístupní nová auta, zbraně a vybavení. Need For Speed Autolog – V Need for Speed Hot Pursuit určují vše zážitky ze hry spoluhráči. Need for Speed Autolog je revoluční systém, který propojuje spoluhráče přímo v jednotlivých vlastních hrách a umožňuje jim porovnávání a sdílení všech zkušeností, obrázků a misí. Need for Speed Autolog instinktivně předkládá další výzvy na základě toho, co dělají vaši přátelé, a tak vytváří vysoce dynamický společenský zážitek ze vzájemného soutěžení. Zbraně a vybavení – Zvyšte intenzitu honičky použitím různých zbraní, když začíná v průběhu závodu jít do tuhého. Ať už dostanou podezřelé pomocí arzenálu policejních výzbroje, nebo uniknou poldům za použití nejrůznějšího vybavení, hráči vždy najdou metodu, jak mít nad oponenty navrch. Auta – VHot Pursuit se z výborných aut stávají špičková děla. Prožijte vzrušení z řízení nejobdivovanějších supervozů světa v neuvěřitelných rychlostech. Vychutnejte si pocit moci při zatýkání podezřelých v nadupaných policejních autech jako je Lamborghini Reventon nebo obejděte zákon jako závodník v silničních stíhačkách typu Pagani Zonda Cinque. Seacrest County – Objevte svět tak různorodý jako je kalifornské pobřeží s pouští, lesem, pláží a hornatými oblastmi. Otevřený svět Seacrest County je navržen tak, aby nabídnul vůbec nejintenzivnější zážitky z honiček, jaké kdy závodní hra vytvořila.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP SP3, Windows XP 64-bit SP2, Windows Vista SP2 (32- nebo 64-bit), nebo Windows 7 (32- nebo 64-bit). (Nepodporované - Windows 95, Windows 98, Windows ME, Windows NT 4.0, a Windows 2000 nejsou podporované.)
Procesor: Intel Core® 2 Duo 2.0 GHZ nebo AMD Athlon X2 64 2.4GHZ; 1.5 GB Windows® XP / 2 GB Windows Vista® - Windows 7®
Paměť: 1 GB (XP), 1.5GB (Vista), 1.5 GB (Windows 7)
Pevný disk: 8 GB volného místa. Další místo pro instalaci DirectX 9.0c a pro uložené pozice
Grafická karta: DirectX® 9.0c kompatibilní 3D-akcelerovaná 256 MB grafická karta se Shader modelem 3.0* nebo vyšším
Zvuková karta: DirectX 9.0c kompatibilní zvuková karta
DVD-ROM: 8X DVD-ROM jednotka (pouze majitelé disku)
Online hra: Širokopásmové připojení pro online aktivaci a online hraní - 512 Kbps nebo rychlejší
Direct X®: DirectX 9.0c

Aktuální cena

Jeden z nejlepších kousků série. Ta hra měla snad všechno: bezva soundtrack, zábavný jízdní model, tuny našlapaných aut, možnost hrát za policii a spousty kilometrů cest a zkratek. Pokud hledáte dobré NFS a dohráli jste již NFS:U2 tak tato hra je ta pravá.
23.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.