Need for Speed: The Run

Need for Speed: The Run

Vydavatelé: Electronic Arts
Žánry: Závodní
Příbuzné kategorie: Sportovní hry, Závodní hry, Hry pro kluky

Datum vydání zobrazit vše

15. listopadu 2011 - PlayStation 3
15. listopadu 2011 - Nintendo DS
15. listopadu 2011 - Mac
15. listopadu 2011 - PC
15. listopadu 2011 - Wii
15. listopadu 2011 - Xbox 360

Popis hry

S potěšením představujeme novou závodní pecku Need for Speed The Run, v níž se hráči ocitnou na opačné straně zákona a vydají se na náročný závod napříč Amerikou ze San Franciska do New Yorku. Překonávání hranic, proplétání hustým provozem velkoměst, riskantní jízda po zledovatělých cestách horských...zobrazit více

S potěšením představujeme novou závodní pecku Need for Speed The Run, v níž se hráči ocitnou na opačné straně zákona a vydají se na náročný závod napříč Amerikou ze San Franciska do New Yorku. Překonávání hranic, proplétání hustým provozem velkoměst, riskantní jízda po zledovatělých cestách horských průsmyků a průjezdy úzkými kaňony s plynem na podlaze, to vše a ještě mnohem více nabídne nejnovější pokračování legendární série Need for Speed s podporou špičkové technologie herního enginu Frostbite 2. Need for Speed The Run přinese úžasné grafické zpracování, propracovaný fyzikální model všech vozů, poutavý příběh a rozšířené možnosti online hraní s technologií Autolog.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Hra má zajímavý styl hraní. Je to něco jiného než ostatní NFS. Jedete přes celou Ameriku. Cestou jezdíte zavody, vyměňujete si auta za lepší a postupujete v žebříčku
20.04.2017
Na dlouhou dobu poslední dobré NFS. Nešlo o tuning a nešlo ani o závodění na okruzích. To byla výborná premisa celé hry. Jet ze San Francisca do New Yorku. V kampani neměli být ty QTE a místo toho tam raději měli přidat pár závodů navíc. Super je, že si užijete od každého prostředí kus a projedete se pouští i zimou. Multiplayer byl dobrej, jen díky nezájmu EA byl síťový kód hodně nestabilní a hra často padala.
20.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.