NHL 09

NHL 09

Vydavatelé: EA Sports
Vývojáři: HB Studios, EA Canada
Žánry: Sportovní
Příbuzné kategorie: Sportovní hry, Hry pro kluky

Datum vydání zobrazit vše

10. září 2008 - PlayStation 3
10. září 2008 - Xbox 360
20. října 2008 - PC
4. listopadu 2008 - PlayStation 2

Popis hry

EA SPORTS™ vás u NHL®09 vítá v budoucnosti sportovních her. EA SPORTS pokračuje v rozvoji série NHL v oblasti rozšíření inovativního ovládání, detailní propracovanosti a přístupnosti, přičemž vychází z předchozí NHL 08, která získala celkem 7 ocenění Sportovní hra roku.

NHL 09 přináší do hokejových...zobrazit více

EA SPORTS™ vás u NHL®09 vítá v budoucnosti sportovních her. EA SPORTS pokračuje v rozvoji série NHL v oblasti rozšíření inovativního ovládání, detailní propracovanosti a přístupnosti, přičemž vychází z předchozí NHL 08, která získala celkem 7 ocenění Sportovní hra roku.

NHL 09 přináší do hokejových arén mód Be A Pro, v němž hráči mohou vstoupit na led s vlastní postavou a sledovat sami sebe dynamickým pohledem kamery. Dále budou v módu propracovávat z AHL do NHL a sbírat přitom hokejové karty. NHL 09 bude rovněž první skutečnou konzolovou hrou s masivním sportovním multiplayerem, v němž si sestavíte vlastní online tým, složený z vámi vytvořených hráčů a až pěti přátel v nové EA SPORTS Hockey League.

Systém Skill z předchozích dvou pokračování NHL se v NHL 09 dočkal dalších vylepšení, zejména s ohledem na preciznější ovládání puku při bránění. Díky tomu je možné ovládat hokejku v rozsahu 360°. Blokujte dráhy přihrávek, efektivněji vypichujte puky a vůbec poprvé nadzvedněte soupeři hokejku a zabraňte mu ve střele.
Vezmete-li osvědčený recept, přihodíte špetku inovace a navrch přidáte zbrusu nový herní mód, uvidíte, proč si každý hráč titulů EA SPORTS NHL 09 okamžitě zamiluje.

Hlavní rysy:

- Obranný Skill Stick — Skill Stick v NHL 08 znamenal opravdu nebezpečnou zbraň a letos je tu způsob, jak ji eliminovat. Ovládáním hokejky v rozsahu 360° blokujte dráhy přihrávek nebo překazte soupeři střelu z první nadzdvihnutím jeho hokejky těsně před tím, než k němu docestuje puk.

- Be A Pro — NHL 09 vás v dynamickém pohledu kamery z perspektivy 3. osoby postaví na led v roli jednoho z hráčů týmu. Náš Monitor výkonnosti bude hodnotit vašeho hráče ve více než 60 kategoriích tak, abyste věděli, které prvky jeho hry potřebujete vylepšit.

- V Be A Pro začnete svou kariéru v AHL a vaším úkolem bude vypracovat se mezi ty nejlepší v NHL. Na vlastní hokejové kartě budete moci sledovat svůj vývoj od nováčkovských začátků až po případný konec kariéry s pověstí hokejové legendy.

- EA SPORTS Hockey League — Naskočte do EA SPORTS Hockey League a staňte se součástí první sportovní konzolové MMO. Vydejte se svými vytvořenými hráči online a společně s kamarády nebo hráči, které našli vaši skauti, vstupte do týmu. K dispozici je online týmový hra 6 na 6 *, možnost vylepšovat vaše hráče a na konci sezóny na vás čekají ceny – můžete se tak stát prvním velkým jménem videoherního hokejového světa.

zdroj: heureka.cz

Aktuální cena

Poslední NHL na PC. Není to špatná hra, ale tak nějak se nemůžu odprostit od faktu, že předchozí ročníky, zejména 07, byly o poznání lepší. Ani tady nechybí česká extraliga, což hře alespoň trochu hraje do karet. Stejným lákadlem ale disponovaly i předchůdci 09, jinak hra nic navíc nenabídla a proto pro mě zapadla do hodně šedého průměru. Dávám ***.
25.10.2017
Poslední NHL které vyšlo pro PC. Verze pro PC byla odlišná od těch pro konzole Xbox 360 a PS 3. Dá se říct, že hernímy prvky to byla pořád stará dobrá 06, ale bohužel v horším provedení a přebale.
25.04.2017
Poslední NHL na PC. Ovládání téměř výborné, možnost přehrávání záznamu zápasu, něco jako nahrávání dema. Možnost vytvoření vlastního teamu, coache nebo hráče, databáze hráčů NHL, prostě vše, co by tato sportovní hra měla mít!
23.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.