Nihilumbra

Nihilumbra

Vývojáři: BeautiFun Games
Žánry: Indie, Plošinovky, Puzzle

Datum vydání zobrazit vše

27. června 2012 - Linux
27. června 2012 - PC
27. června 2012 - iOS
27. června 2012 - Mac
27. června 2012 - Wii U

Popis hry

Jste nejnovějším členem rodiny prázdné, bezduché Nicoty, nesoucí jméno Born. Jste zárodkem sobectví, zcela bez emocí, avšak přesvědčen, že svůj osud můžete změnit. Odmítáte být něčí loutkou na háčku bez vlastních názorů a pocitů. Vzepřete se tedy účelu, pro který vás Nicota hodlá použít a uprchnete na...zobrazit více

Jste nejnovějším členem rodiny prázdné, bezduché Nicoty, nesoucí jméno Born. Jste zárodkem sobectví, zcela bez emocí, avšak přesvědčen, že svůj osud můžete změnit. Odmítáte být něčí loutkou na háčku bez vlastních názorů a pocitů. Vzepřete se tedy účelu, pro který vás Nicota hodlá použít a uprchnete na planetu Zemi a doufáte, že zde naleznete pravý smysl svého života a citové rozechvění.Cesta je dlouhá, plná nástrah a zvládnete ji jen v případě správného kombinování stěžejních pilířů této hry a to paletou pěti barev "Momenta"; modré, zelené, hnědé, červené a žluté, přičemž každá z nich reprezentuje elementární živel, popř. disponuje nějakou sekundární vlastností či funkcí. V jednotlivých lokací obarvováváte povrchy tak, abyste si připravili ideální podmínky k snadnější cestě vpřed. Nesmrtelností však neoplýváte. Mějte na paměti, že barevný štětec může být dobrý sluha, ale i zlý pán. Totéž platí i pro nevlídné počasí sužujícího určitou oblast.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP/Vista/7
Procesor: 1.6 GHz
Paměť: 2 GB RAM
Pevný disk: 3 GB volného místa

Aktuální cena

Plošinovka o stvoření z temnoty, které se té temnotě snaží uniknout. Vcelku povedená hra s několika kvalitními nápady. Ale zázrak od toho nečekejte.
21.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.