No Man's Sky

No Man's Sky

Vydavatelé: Hello Games
Vývojáři: Hello Games
Žánry: Indie, Simulátory, FPS, Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání zobrazit vše

10. srpna 2016 - PlayStation 4
12. srpna 2016 - PC

Popis hry

No Man's Sky je nezvyklá kombinace vesmírného simulátoru, adventury a střílečky. Hra nabízí především neskutečně velkou herní oblast, která má čítat 18 trilionů procedurálně generovaných planet. Hráč začne na jedné z těchto planet a jeho cílem bude proniknout do samotného centra galaxie. Čím více se...zobrazit více

No Man's Sky je nezvyklá kombinace vesmírného simulátoru, adventury a střílečky. Hra nabízí především neskutečně velkou herní oblast, která má čítat 18 trilionů procedurálně generovaných planet. Hráč začne na jedné z těchto planet a jeho cílem bude proniknout do samotného centra galaxie. Čím více se však k němu bude blížit, tím více bude prostředí nepřátelštější.

NEKONEČNÝ VESMÍR
Vypravte se kamkoliv - na vrchol blízké hory či vzdálenou planetu. Ve své lodi můžete bez omezení cestovat mezi planetami a každá hvězda na obloze představuje slunce, ke kterému se můžete vydat. Kam se vypravíte a jakým tempem budete tímto vesmírem brouzdat je jen na vás.

OBJEVUJTE
Prozkoumávejte nezmapované soustavy a zaznamenávejte jedinečné nové formy života. Povrch každé planety se liší od té předchozí a na některých se nachází nevídané životní formy.
Vyberte si, zda se o své objevy podělíte s ostatními hráči, kteří se pohybují ve stejném vesmíru.

PŘEŽIJTE
Každá sluneční soustava, planeta, oceán či jeskyně může skrývat nebezpečí a vy jste zranitelní. Vaše loď i oblek jsou křehké a každé střetnutí otestuje vaše schopnosti, ať půjde o střetnutí na planetě nebo přestřelku ve vesmíru. Jedna chyba a můžete přijít o vše. V No Man’s Sky má každé vítězství i každá porážka své následky.

VYBAVTE SE
Ať chcete jen zkoumat a objevovat věci, které dosud nikdo nespatřil, nebo vyrazíte rovnou do středu galaxie, jak budete No Man’s Sky hrát je jen na vás. Na své výpravy se ale nezapomeňte náležitě vybavit. Sbírejte vzácné zdroje na planetách a vyměňujte je za lodě, obleky a výbavu, která vás nenechá na holičkách, ať se vydáte kamkoliv.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
Procesor: Intel Core i3
Paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: nVidia GTX 480, AMD Radeon 7870
Pevný disk: 10 GB volného místa

Aktuální cena

Přes všechny ty negativní ohlasy musím za sebe říct že hra mě vážně baví! Retro feeling, krásné přírodní scenérie, rozliční mimozemšťané a atmosférický soundtrack hrající během vaší pouti nekonečným universem. Do dnešního dne také vyšlo pár zajímavých aktualizací, které do hry přidaly například vozidla a budování vlastní vesmírné základny. Žádnou velkou akci neočekávejte, hra je zejména o shromažďování surovin a cestování mezi planetami a galaxiemi. Optimalizace hry je horší a proto vyžaduje výkonnější PC. Pokud máte rádi sandbox či různé walking simulátory, směle do toho!
19.05.2017
Velké zklamání! Nepřidali slíbený multiplayer, trailer vypadal úplně jinak a grafika taktéž. Mě to moc nebavilo. Jediné pozitivum je, že každá planeta se vytváří náhodně do cloudu, existuje jeden velký vesmír a je strašně, strašně malá šance, že se objevíte už na něčí
24.04.2017
Chudák hra, tohle si nezasloužila. Netěšil jsem se na ni, ale byl jsem zvědavý. Zvědavost samozřejmě rychle opadla a hru jsem si nakonec pořídil až po updatu s vozítkama. U hry jsem promarnil možná dobrých 20 hodin, ale užil jsem si je. Počkám si na další update a zase se do světa monotóních planet, hvězdných bází, korábů a zvířat mile rád podívám.
21.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.