Northgard

Northgard

Vydavatelé: Shiro Games
Vývojáři: Shiro Games
Žánry: Strategické, Indie, Simulátory

Datum vydání zobrazit vše

22. února 2017 - PC

Popis hry

Northgard je RTS založená na severské mytologii kde Vikingové poznávají tajemství nově objevené země. Nejstatečnější Vikingské lodě zamířily k zemi a chtějí přinést slávu svým bohům a klanům, popsat nové stránky dějin válečnými ale i obchodními schopnostmi, nejdříve se ale musí postavit všem novým nebezpečím,...zobrazit více

Northgard je RTS založená na severské mytologii kde Vikingové poznávají tajemství nově objevené země. Nejstatečnější Vikingské lodě zamířily k zemi a chtějí přinést slávu svým bohům a klanům, popsat nové stránky dějin válečnými ale i obchodními schopnostmi, nejdříve se ale musí postavit všem novým nebezpečím, které v novém světe číhají.
Spojení Civilizace, Setllers, Banished a Age of Empires se prokousala na steamu žebříčkem nejprodávanějších her a to má vše nejlepší ještě zdaleka před sebou.
Hra s předběžným přístupem, během vývoje se může měnit.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows Vista or better
Procesor: Intel 2.0ghz Core 2 Duo or equivalent
Paměť: 1 GB RAM
Grafická karta: Nvidia 450 GTS / Radeon HD 5750 or better
DirectX: Verze 10
Pevný disk: 400 MB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.