Obduction

Obduction

Vydavatelé: Cyan Worlds
Vývojáři: Cyan Worlds
Žánry: Indie, Puzzle, Adventury
Příbuzné kategorie: Indie hry, Logické hry, Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

24. srpna 2016 - Mac
24. srpna 2016 - PC
během 2017 - PlayStation 4

Popis hry

Obduction je nový počin Cyan Inc. tvůrců legendárního Mystu. Svět, ve kterém se příběh odehrává je velmi pozoruhodný a díky překrásné grafice se nejednou přistihnete jak se jen tak "kocháte" krajínou. Při jedné zatažené noci, když se procházíte kolem jezera, najednou přiláká vzdálené zahřmění vaší pozornost....zobrazit více

Obduction je nový počin Cyan Inc. tvůrců legendárního Mystu. Svět, ve kterém se příběh odehrává je velmi pozoruhodný a díky překrásné grafice se nejednou přistihnete jak se jen tak "kocháte" krajínou. Při jedné zatažené noci, když se procházíte kolem jezera, najednou přiláká vzdálené zahřmění vaší pozornost. Velice kuriózní, organický artefakt padá z hvězdné oblohy a v mžiku bez vašeho svolení vás odnese do vesmíru. Po probuzení se ocitnete v cizí krajině, která je jen zdánlivě malebná. Klasickou farma obehnána bílím plotem a poněkud bizarní město duchů ... no řekněme, téměř město duchů. Obductionu odhaluje velice pomalu svá tajemství, během toho jak budete zkoumat jeho svět, který nabízí překrásné nadpozemské scenérie a krajínu skrývající nejedno tajemství. Pamatujte ale, že každá vaše volba, kterou uděláte, zde bude mít skutečné důsledky. Jaký prožijete příběh je čistě na vás.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7 SP1 64 bit or newer
Procesor: CPU Intel i5-2500 equivalent or better
Paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: GeForce 660 GTX w/1GB / AMD 7700 series w/1GB equivalent or better
Pevný disk: 20 GB volného místa
Dodatečné poznámky: For VR: NVIDIA 970 or AMD 480 (equivalent or greater)

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.