Of Orcs and Men

Of Orcs and Men

Vydavatelé: Focus Home Interactive
Vývojáři: Spiders, Cyanide Studio
Žánry: Role-playing (RPG)
Příbuzné kategorie: RPG (Role-playing strategie)

Datum vydání zobrazit vše

16. října 2012 - PlayStation 3
18. října 2012 - PC
18. října 2012 - Xbox 360

Popis hry

Hra Of Orcs and Men na kterém se společně podílela studia Spiders (režie a vývoj) a Cynaide Studio (koncept a produkce).
V brutálním světě plné válek se Císařství lidí snaží rozšiřovat svou říši a vnucovat ostatním svou víru, goblini jsou systematicky pronásledováni a vybíjeni a orkové, pokud z bitev...zobrazit více

Hra Of Orcs and Men na kterém se společně podílela studia Spiders (režie a vývoj) a Cynaide Studio (koncept a produkce).
V brutálním světě plné válek se Císařství lidí snaží rozšiřovat svou říši a vnucovat ostatním svou víru, goblini jsou systematicky pronásledováni a vybíjeni a orkové, pokud z bitev vyváznou živí, jsou odsouzeni k otroctví. Ujměte se role Arka?la, elitního orkského vojáka z legendární legie Bloodjaws, ligy válečníků, kteří jsou odhodláni zvítězit ve válce s lidstvem. Jako skupina válečných veteránů, kteří v boji zažili to nejhorší, dostanou Bloodjaws úkol, který by mohl změnit chod celé války: zabít jediného muže zodpovědného za veškeré krveprolití; toho, který dlouhá léta vštěpoval všem lidem hlubokou nenávist vůči tvorům se zelenou kůží – samotného císaře.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

OS:WINDOWS XP SP3/WINDOWS VISTA SP2/WINDOWS 7
Processor:AMD/INTEL DUAL-CORE 2 GHZ
Memory:2048 MB RAM
Graphics:512 MB 100% DIRECTX 9 AND SHADERS 4.0 COMPATIBLE ATI RADEON HD 3850/NVIDIA GEFORCE 8800 GT OR HIGHER
DirectX®:9.0c
Hard Drive:6 GB HD space
Sound:DIRECTX 9 COMPATIBLE

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.