Omega Quintet

Omega Quintet

Vydavatelé: Idea Factory, Compile Heart
Vývojáři: Galapagos RPG
Žánry: Role-playing (RPG)
Příbuzné kategorie: RPG (Role-playing strategie)

Datum vydání zobrazit vše

2. října 2014 - PlayStation 4

Popis hry

Ve světě na pokraji zkázy může být jedinou nadějí zpěv. Svět je pomalu pohlcován fenoménem zvaným Jekot (Blare), který vše mění a pohlcuje. Ze světa nakonec zůstává jediné město s asi 2 tisíci obyvateli. Ti jsou chráněni skupinou Verse Maidens, děvčaty nadanými speciálními schopnostmi, které za pomoci...zobrazit více

Ve světě na pokraji zkázy může být jedinou nadějí zpěv. Svět je pomalu pohlcován fenoménem zvaným Jekot (Blare), který vše mění a pohlcuje. Ze světa nakonec zůstává jediné město s asi 2 tisíci obyvateli. Ti jsou chráněni skupinou Verse Maidens, děvčaty nadanými speciálními schopnostmi, které za pomoci zpěvu a tance dokáží Jekotu vzdorovat.
Omega Quintet je japonské RPG s klasickým tahovým soubojovým systémem, v němž hraje klíčovou úlohu hudba, která zlepšuje dovednosti. Hráč jako manažer Verse Maidens si pak navíc s každou z postav může budovat osobní vztah.

Obrázky :

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.