Omikron: The Nomad Soul

Omikron: The Nomad Soul

Vývojáři: Quantic Dream
Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

31. října 1999 - PC
22. června 2000 - Dreamcast

Popis hry

„Mám vám toho tolik co říct a přitom tak málo času… Pocházím ze světa, který je k tomu vašemu paralelní. Můj svět zoufale potřebuje vaši pomoc. Jen VY nás můžete zachránit.“ Na základě zoufalého volání záhadné postavy z jiné dimenze musí vaše duše vstoupit do temného futuristického města Omikron. Tak...zobrazit více

„Mám vám toho tolik co říct a přitom tak málo času… Pocházím ze světa, který je k tomu vašemu paralelní. Můj svět zoufale potřebuje vaši pomoc. Jen VY nás můžete zachránit.“ Na základě zoufalého volání záhadné postavy z jiné dimenze musí vaše duše vstoupit do temného futuristického města Omikron. Tak začíná výpravné dobrodružství v oslňujícím a čím dál tím podivnějším paralelním světě, kde musíte vyřešit řadu puzzlů, která se vám staví do cesty za přežitím. Přemýšlejte, bojujte a komunikujte s rozlehlým herním prostředím a přemožte hrozivé démony, kteří se vás pokoušejí uvěznit.
 
Klíčové funkce:

Výpravný, realistický a hluboký příběh, co nemá obdoby.
Adventura zkombinovaná s bojovkou a střílečkou – pohyby byly nasnímány pomocí několika mistrů bojových umění a světových šampiónů.
Unikátní koncept virtuální reinkarnace.
Rozsáhlý živoucí svět v real-time 3D se stovkami lidí a s vozidly, která můžete řídit.
Původní soundtrack od Davida Bowieho a Reevese Gabrelse obsahující 8 skladeb, které se objevily rovněž na Bowieho albu Hours.
220 minut dialogu s mimikou nasnímanou pomocí motion capture technologie.

 

 
Omikron: The Nomad Soul © Quantic Dreams S.A.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP / Vista / 7 / 8
Procesor: 1.8 GHz Processor
Paměť: 512 MB RAM
Grafická karta: 3D graphics card with 1 GB of RAM
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 2 GB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.