One Piece: Pirate Warriors

One Piece: Pirate Warriors

Žánry: Hack and slash, Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

21. září 2012 - PlayStation 3

Popis hry

Nová hra z anime a manga univerza One Piece Vás zavede do kůže Vašich nej postav ze světa One Piece, kde prožijete většinu dobrodružství, kteří jistě všichni znáte z anime a mangy. Poznejte dobrodružství a každodenní život opravdového piráta a jeho posádky. Cestou Vás samozřejmě bude provázet ta nejlepší...zobrazit více

Nová hra z anime a manga univerza One Piece Vás zavede do kůže Vašich nej postav ze světa One Piece, kde prožijete většinu dobrodružství, kteří jistě všichni znáte z anime a mangy. Poznejte dobrodružství a každodenní život opravdového piráta a jeho posádky. Cestou Vás samozřejmě bude provázet ta nejlepší posádka světa jako Monkey D. Luffy, pirátský lovec Roronoa Zoro, kreslířka map Nami, válečník Usopp, kuchař Sanjiho a krásná archeoložka Nico Robin. Přidejte se do posádky snů a staňte se piráty!!

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.