Outlast: Whistleblower

Outlast: Whistleblower

Vydavatelé: Red Barrels
Vývojáři: Red Barrels
Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

6. května 2014 - PC
7. května 2014 - PlayStation 4
19. června 2014 - Xbox One
31. března 2015 - Linux

Popis hry

DLC Outlast Whistleblower sa zaměřuje na události, které dovedly žurnalistu Milesa Upshura až do ústavu pro mentálne postižené a přidává také závěrečnou bonusovou kapitolu.
Whistleblower vám umožní hrát jako Waylon Park, softwarový inženýr , který strávil pár týdnů prací pro ústav Mount Massive Asylum,kde...zobrazit více

DLC Outlast Whistleblower sa zaměřuje na události, které dovedly žurnalistu Milesa Upshura až do ústavu pro mentálne postižené a přidává také závěrečnou bonusovou kapitolu.
Whistleblower vám umožní hrát jako Waylon Park, softwarový inženýr , který strávil pár týdnů prací pro ústav Mount Massive Asylum,kde si vybudoval velkou nedůvěru k ziskuchtivím vědcům a lékařům, kteří na pacientech prováděli nebezpečné pokusy.
K aktivaci je zapotřebí základní hra Outlast.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP / Vista / 7 / 8 - 64 bits *
Procesor: 2.2 GHz Dual Core CPU
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: 512 MB NVIDIA GeForce 9800GTX / ATI Radeon HD 3xxx series
DirectX: Verze 9.0c
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 2 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX Compatible
Dodatečné poznámky: * 32 bits systems are not officially supported, but should work if configured to provide 3Gb of user-mode address space. See http://msdn.microsoft.com/en-us/windows/bb613473 or http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=175801311

Aktuální cena

Tak tohle byla ještě větší jízda než původní hra. Ať už co se týče brutality, tak i spádu hry. Naprostá šílenost, která překonává základní hru skoro ve všem. Ubylo otravných pasáží s hledáním a naopak přibylo útěků a různých hrůzných šíleností co se dějí hlavní postavě. Prostě pecka.
30.12.2018
DLC se nese ve stejném stylu jako samotná hra a zaručuje, že nudit se rozhodně nebudete. Komu se líbila původní hra, tak ani u DLC nebudete zklamáni. Nic pro posery. Dávám *****
11.07.2017
Super dlc čo doplni príbeh a objastni veľa okolo toho záhadneho miesta
23.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.