Oxenfree

Oxenfree

Vydavatelé: Night School Studio
Vývojáři: Night School Studio
Žánry: Indie, Adventury
Příbuzné kategorie: Indie hry, Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

15. ledna 2016 - PC
15. ledna 2016 - Mac
15. ledna 2016 - Xbox One
31. května 2016 - PlayStation 4
1. června 2016 - Linux

Popis hry

Hra Oxenfree je nadpřirozený trhriller o partě přátel. Hrajete za Alex, bystrá, vzdorovitá teenagerka, která přinese nového nevlastního bratra Jonasa na párty na starém vojenském ostrově. Pěkná noc nabere obrátky, když otevřete přízračnou bránu. Jaké budou následky? A jak se se s němi vypořádáte bude...zobrazit více

Hra Oxenfree je nadpřirozený trhriller o partě přátel. Hrajete za Alex, bystrá, vzdorovitá teenagerka, která přinese nového nevlastního bratra Jonasa na párty na starém vojenském ostrově. Pěkná noc nabere obrátky, když otevřete přízračnou bránu. Jaké budou následky? A jak se se s němi vypořádáte bude na Vás.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7
Procesor: Intel i3 2.0 GHz
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: 1GB Shader Model 3.0 Compatible (DirectX 9.0c)
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 3 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX 9.0 Compatible

Aktuální cena

Zajímavá zápletka točící se kolem radiových frekvencí. Tuhle hru lze klidně svoji propracovaností zařadit na úroveň Heavy Rain. Má X konců a jsou i dost rozdílné na to, aby měl člověk chuť to hrát znovu a znovu. Dokonce můžete celou hru i promlčet. Nejvíc se mi tu ale líbí hlavně zvuková stránka hry (rádia, přízraky, atd.)
21.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.