Painkiller: Redemption

Painkiller: Redemption

Vývojáři: Homegrown, Eggtooth
Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

25. února 2011 - PC

Popis hry

Nebi opět hrozí nelítostná armáda zplozenců pekel a ta v žádném případě neustoupí. Tentokrát mohou nebe před naprostou zkázou zachránit jen dva hrdinové: Daniel a Belial, dva šampioni z předchozích příběhů série Painkiller. Vítejte ve světě bolesti. Nebi opět hrozí nelítostná armáda zplozenců pekel a...zobrazit více

Nebi opět hrozí nelítostná armáda zplozenců pekel a ta v žádném případě neustoupí. Tentokrát mohou nebe před naprostou zkázou zachránit jen dva hrdinové: Daniel a Belial, dva šampioni z předchozích příběhů série Painkiller. Vítejte ve světě bolesti. Nebi opět hrozí nelítostná armáda zplozenců pekel a ta v žádném případě neustoupí. Tentokrát mohou nebe před naprostou zkázou zachránit jen dva hrdinové: Daniel a Belial, dva šampioni z předchozích příběhů série Painkiller, se musí spojit a rozhodnout tento nový střed ve starém epickém boji mezi nebem a peklem. Ale armáda pekel je bohužel větší a silnější než kdy dřív: nová generálka Propasti získal síly všech jeho předchůdců najednou a je odhodlaná dotáhnout tuto novou výzvu až do vítězného konce. Její legie se bez dlouhého a krvavého boje nevzdají. Dokážete přežít nekonečné útoky poskoků z nočních můr a děsivých ďáblů?

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows XP / Vista / 7
Processor: 2.4GHZ+ (per core)
Memory: 2GB or better
Graphics: Radeon 3800 / Geforce 7800 or better
DirectX®: 9.0c (included)
Hard Drive: 6GB
Sound: Required

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.