Paladins

Paladins

Vydavatelé: Hi-Rez Studios
Vývojáři: Hi-Rez Studios
Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

16. září 2016 - Mac
16. září 2016 - PC
během 2017 - Xbox One
během 2017 - PlayStation 4

Popis hry

Paladins je online multiplayerová střílečka z první osoby. Ve hře mužete hrát za různé hrdiny, kteří se liší svými zbraněmi i schopnostmi. Navíc můžete sbírat karty, které posilují nebo upravují hrdinovy schopnosti.

Paladins můžete porovnat například s Overwatchem od Blizzardu. Paladins mají oproti...zobrazit více

Paladins je online multiplayerová střílečka z první osoby. Ve hře mužete hrát za různé hrdiny, kteří se liší svými zbraněmi i schopnostmi. Navíc můžete sbírat karty, které posilují nebo upravují hrdinovy schopnosti.

Paladins můžete porovnat například s Overwatchem od Blizzardu. Paladins mají oproti Overwatchi horší grafiku, ale ta u her stejného stylu a rázu není nejdůležitější. Navíc Paladins zatím vyšlo pouze v otevřené betě a na hře se stále pracuje, jsou přidáváni nový hrdinové, upravují se schopnosti a přidávájí se hrení módy.

zdroj: Wertzus

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP SP2, Windows Vista or Windows 7
Procesor: Core 2 Duo 2.4 GHz or Althon X2 2.7 GHz
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: ATI or Nvidia graphics card with 512MB video ram or better and Shader Model 3.0+ support. (ATI Radeon 3870 or higher, Nvidia GeForce 8800 GT or higher)
Pevný disk: 10 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX compatible sound card

Podpořte CSHDD koupí kterékoliv hry na

Že by Overwatch 2? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samozřejmě vtipkuji, i když se hra chová podobně, není to ten samý titul. Hra na F2P titul je dost dobrá a vývojáři se ji snaží zlepšovat!
24.04.2017
Hra se podobá velice hře Overwatch. Podle mě není špatná na to, že nestojí nic tak dobrý. Hrál sem jí a nijak moc mě neuspokojila. Je to spíš pro hráče, kteří nechtějí utrácet za OW, ale zároveň chtějí hrát něco na ten způsob. Hra má ještě pár drobných chybiček, ale věřím že v budoucnu to vývojáři opraví nějakým updatem. Jinak hratelnost je překvapivě dobrá. Stojí za zkoušku.
20.04.2017
Jako každá hra, má tato své příznivce i odpůrce. Nevyne se ani srovnání s velice známou hrou Overwatch. Za mně je to velice povedené FPS. Určitě stojí alespoň za vyzkoušení.
19.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.