Papers, Please

Papers, Please

Vydavatelé: lucas pope
Vývojáři: lucas pope
Žánry: Indie, Point-and-click, Puzzle, Adventury
Příbuzné kategorie: Indie hry, Adventury, Logické hry, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

8. srpna 2013 - Linux
8. srpna 2013 - Mac
8. srpna 2013 - PC

Popis hry

Hra simuluje pracovní život imigračního inspektora na hraničním přechodu do fiktivní země Arstotzka, nápadně připomínající hraniční přechod Východním Německem a Západním Německem. Hráč kontroluje doklady žadatelů a používá řadu pomůcek, aby určil, zda jsou doklady v pořádku, a nevpustil do státu nežádoucí...zobrazit více

Hra simuluje pracovní život imigračního inspektora na hraničním přechodu do fiktivní země Arstotzka, nápadně připomínající hraniční přechod Východním Německem a Západním Německem. Hráč kontroluje doklady žadatelů a používá řadu pomůcek, aby určil, zda jsou doklady v pořádku, a nevpustil do státu nežádoucí jedince, jako jsou teroristé, hledaní zločinci nebo pašeráci. Pokud se objeví nesrovnalosti, hráč může žadatele vyslechnout a případně zjistit další informace, jako jsou otisky prstů nebo skenování celého těla. Pokud hrozí žadateli zatčení, pokusí se někdy inspektora podplatit.

Hráč je limitován reálným časem, což představuje celodenní směnu na kontrolním stanovišti a zpracovávaní tolika žadatelů, jak je to jen možné.

zdroj: Wikipedia

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP or later
Procesor: 1.5 GHz Core2Duo
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: OpenGL 1.4 or better
Pevný disk: 100 MB volného místa
Dodatečné poznámky: Minimum 1280x720 screen resolution

Aktuální cena

Být kontrolem na hranicích socialistického státu není žádný med. Musíte se starat o vaši rodinu, ale být také člověk a ne jen kalkulačka na rohlíky z lokální Jednoty. Hra vás tedy nutí do velmi složitých rozhodnutích, které ještě k tomu musíte dělat pod tlakem velmi náročných kvót na příjem na hranicích. Ve výsledku zjistíte, že z té hry máte depku, protože vás tak dostala.
24.04.2017
Hra se zajímavým, až děsivým příběhem za dob fiktivního socialismu. Sice je to stereotyp kontrolování papírů, ale jde to!
23.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.