Persona 4 Arena

Persona 4 Arena

Vydavatelé: Zen United, Atlus
Vývojáři: Atlus, Arc System Works
Žánry: Bojové
Příbuzné kategorie: Bojové hry, Sportovní hry

Datum vydání zobrazit vše

1. března 2012 - Arcade
7. srpna 2012 - Xbox 360
7. srpna 2012 - PlayStation 3

Popis hry

Persona 4 Arena vytváří novou dimenzi, jenž kombinuje propracované postavy a světy z RPG Persona a vytváří tak bojovku, kterou každý fanoušek Persony musí mít. Utkejte se se všema postavami světa Persona 4 a nahlédněte do sebe samých. Příběh nás přivádí 2 měsíce po událostech Persona 4, kdy Teddie zmizí...zobrazit více

Persona 4 Arena vytváří novou dimenzi, jenž kombinuje propracované postavy a světy z RPG Persona a vytváří tak bojovku, kterou každý fanoušek Persony musí mít. Utkejte se se všema postavami světa Persona 4 a nahlédněte do sebe samých. Příběh nás přivádí 2 měsíce po událostech Persona 4, kdy Teddie zmizí a jeho přátele najdou jemu podobného, jen v oblečení piráta, jenž vyhlašuje bojový turnaj P1 Grand Prix aby zjistil, kdo je nejsilnější a kdo tak získá titul Ultimate Persona User. Souboj může začít, každý má svou cestu!! Odhalte pravdu světa Persona!

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.