Phantaruk

Phantaruk

Vydavatelé: PlayWay S.A.
Vývojáři: Polyslash
Žánry: Indie, Adventury
Příbuzné kategorie: Indie hry, Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

16. srpna 2016 - PC

Popis hry

Připravte si čokoládu na uklidnění a možná i nějakou tu plenu. 3D hororovka Phantaruk vás pěkně postraší. Výzkum se lidem zase jednou úplně vymknul a vy můžete být rádi, že jste vůbec přežili. Co se však na vesmírné stanici společnosti H+ stalo a jak to ještě celé zachránit? To už musíte odhalit sami....zobrazit více

Připravte si čokoládu na uklidnění a možná i nějakou tu plenu. 3D hororovka Phantaruk vás pěkně postraší. Výzkum se lidem zase jednou úplně vymknul a vy můžete být rádi, že jste vůbec přežili. Co se však na vesmírné stanici společnosti H+ stalo a jak to ještě celé zachránit? To už musíte odhalit sami. Zapomeňte na naditý arzenál zbraní. Vaší strategií pro přežití je stealth-akce, tedy kradmé plížení a využívání nejrůznějších objektů. Tma je zkrátka váš nejlepší přítel a hra na schovávanou je jedinou možností, jak přežít. Tak se snažte.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP, VISTA, 7 SP1+, 8, 10
Procesor: CPU: SSE2 instruction set support
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: Graphics card with DX9 (shader model 3.0) capabilities
DirectX: Verze 9.0
Pevný disk: 6 GB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.