Pilot Brothers

Pilot Brothers

Vývojáři: Gamos
Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

22. září 1997 - Windows Phone
25. října 2012 - iOS
během 2012 - Android
18. prosince 2014 - PC

Popis hry

Případ ukradeného slona! Slon...Vzácný... Velký... byl spoustu let držen v zajetí u obchodníka se zvířaty - Karbofosse. Slon již však nemohl vydržet tyto zlé podminky a utekl, aby našel nový domov v zoo v našem...zobrazit více

Případ ukradeného slona! Slon...Vzácný... Velký... byl spoustu let držen v zajetí u obchodníka se zvířaty - Karbofosse. Slon již však nemohl vydržet tyto zlé podminky a utekl, aby našel nový domov v zoo v našem městě. To je určitě dílo Karbofosse. Do zoo!
Provinční ruské město je plné nedůvěry: jejich cenný, vzácný, pruhovaný slon - Baldachim - zmizel v noci ze zoo. Hlavní podezřelý je nechvalně známý bývalý majitel, Karbofoss. Dva slavní detektivové začnou pátrání po 15 stylizované komických lokalizací a snaži se najít chybějícího slona. Oba detektivové budou řešit obtížné hádanky a hrjaí důležitou roli v této humorné hře plné dobrodružství pro celou rodinu!

Vlastnosti hry:

15 obtížných úrovní
2 různí hrdinové: Bratr Šéf a Bratr Kolega
Rychlé a zábavné mini-hry
Připoj se ke slavné dvojce a hledej s nimi nepolapitelného slona!

© 2014 1C Wireless © GAMOS, 1999 Featuring characters from the cartoon series "Private life of the Pilot Bros" © Moscow animation studio "Pilot" © "Second Frog"

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1
Procesor: 1 GHz
Paměť: 1 GB RAM
Grafická karta: 800x600 minimum resolution, OpenGL support
Pevný disk: 490 MB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.