Plague Inc: Evolved

Plague Inc: Evolved

Vydavatelé: Ndemic Creations
Vývojáři: Ndemic Creations
Žánry: Strategické, Indie, Simulátory, Taktické strategie

Datum vydání zobrazit vše

18. února 2016 - Linux
18. února 2016 - Mac
18. února 2016 - PC
18. února 2016 - Xbox One
31. května 2016 - PlayStation 4

Popis hry

V Plague Inc. neplníte roli lidstva bojujícího proti nemocem. Naopak, s cílem vyhladit celý svět vyvíjíte, kultivujete a šíříte nemoci a viry.
Nemoci se liší různými vlastnostmi a na vás je, abyste modifikovali jejich symptomy a další prvky tak, aby si lidstvo hrozby všimlo co nejpozději a váš smrtící...zobrazit více

V Plague Inc. neplníte roli lidstva bojujícího proti nemocem. Naopak, s cílem vyhladit celý svět vyvíjíte, kultivujete a šíříte nemoci a viry.
Nemoci se liší různými vlastnostmi a na vás je, abyste modifikovali jejich symptomy a další prvky tak, aby si lidstvo hrozby všimlo co nejpozději a váš smrtící výtvor se rozšířil do všech možných zemí (jakmile vám ostrovní stát bez nakaženého vyhlásí lodní i vzdušnou karanténu, jste v háji... pokud nešíříte plíseň). Zároveň musíte žonglovat se smrtelností své nemoci, protože ve chvíli, kdy zabíjíte moc rychle, nemoc se nestihne rozšiřovat. Totální genocida lidstva je zkrátka celkem náročná věc!
Na PC verzi Plague Inc. se objeví i multiplayerem, v němž můžete proti cizí nemoci bojovat. Nově též můžete zoomovat na ulice ve městech a kochat se svým dílem zkázy, případně sledovat skeny lidského těla, abyste měli přehled, co že to vaše nemoc vlastně umí. Je to pořádně morbidní, o tom není pochyb. Ono stačilo v původní verzi poslouchat chrchlání nebo pláč obětí a číst si, jak vaše nově vyvinutá schopnost vytvářet praskající vředy zvyšuje infekčnost nemoci.
Ale na to si musíte zvyknout, protože Plague Inc. není hra s veselým smrťáčkem a záměrně karikovanými postavami. Vlastně je to celkem drsná záležitost, kterou neodlehčují žádné vtípky. Přitom je to ale zatraceně návyková a zábavná záležitost, kterou prostě musím doporučit.
Jedná se o hru s předběžným přístupem. Získejte okamžitý přístup a začněte hrát. Zapojíte se do této hry již během jejího vývoje.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 8
Procesor: 2.0 GHz Dual Core Processor
Paměť: 1 GB RAM
Grafická karta: Integrated Graphics (512MB)
Pevný disk: 500 MB volného místa
Dodatečné poznámky: Unsupported video chipsets: Intel HD Graphics 3000, Intel GMA X3100, Intel GMA 950

Aktuální cena

Vyhubit lidstvo! A to ne jen tak obyčejně. Nejlépe jim přivodit kýchance s projektilovým průjem, který způsobí mozkovou příhodu a nechá lidi umřít tam, kde stojí. + za pokočilé viry a promo s planetou opic.
21.04.2017
zajjímavá zábavna strategická oddechovka kde se ujmete role nejáké potvurky co nakazí celý svět a pak ho vyvraždí
16.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.