Planetbase

Planetbase

Vydavatelé: Madruga Works
Vývojáři: Madruga Works
Žánry: Strategické, Indie

Datum vydání zobrazit vše

16. října 2015 - PC

Popis hry

Planetbase je strategická hra, ve které vedete skupinu vesmírných osadníků snažící se o zřízení základny na vzdálené planetě.
Ve hře se stavíte do role architekta a manažera, rozkazujete svým kolonizátorům, kde mají stavět konstrukce potřebné pro přežití. Musíte zajistit neustálý přísun jídla, kyslíku...zobrazit více

Planetbase je strategická hra, ve které vedete skupinu vesmírných osadníků snažící se o zřízení základny na vzdálené planetě.
Ve hře se stavíte do role architekta a manažera, rozkazujete svým kolonizátorům, kde mají stavět konstrukce potřebné pro přežití. Musíte zajistit neustálý přísun jídla, kyslíku a vody.
Zaměstnáte své podřízené extrakcí vody, získáváním energie, těžbou kovů, pěstováním jídla, či dokonce výrobou robotů a sond! Vybudujete si soběstačnou základnu.
I přesto, že hra není zamýšlena jako simulátor, fyzika a další mechaniky jsou věrohodné a stavěné na předpokladech složitosti usazování se na cizích planetách.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows Vista/7/8/10
Procesor: 2 GHz Dual Core
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: 512 MB VRAM (Shader Model 3)
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 650 MB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.