Pokémon X

Pokémon X

Vývojáři: Game Freak
Žánry: Role-playing (RPG), Tahové strategie, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

12. října 2013 - Nintendo 3DS

Popis hry

Pokémon X fantastický 3D svět, který na vás čeká v dobrodružné hře exkluzivně na Nintendo 3DS. Vydejte se do regionu Kalos, země, která je zahalena tajemstvím. Vyberte ze tří nově objevených Pokémonů! Travní typ Chespina. Ohnivý typ Fennekina nebo vodní typ Froakie. Každý z nich má speciální útoky a...zobrazit více

Pokémon X fantastický 3D svět, který na vás čeká v dobrodružné hře exkluzivně na Nintendo 3DS. Vydejte se do regionu Kalos, země, která je zahalena tajemstvím. Vyberte ze tří nově objevených Pokémonů! Travní typ Chespina. Ohnivý typ Fennekina nebo vodní typ Froakie. Každý z nich má speciální útoky a postupem času také získává v bojích zkušenosti, díky kterým se stává silnějším.
 

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Kampaň je zbytečně jednoduchá a některé prvky by už zasloužily oživit. Pod infantilní slupkou se však skrývají dosud nejpovedenější Pokémoni s tradičně chytlavou hratelností, která uspokojí hráče malé i velké.
25.04.2017
Niektore pokemom hry skor tuto seriu tahaju dole vodou čo nieje tato hra ktora fanušikou dokaže zababiť
23.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 76%
Moje hodnocení
Hodnocení kritiků
87 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.