Poöf vs The Cursed Kitty

Poöf vs The Cursed Kitty

Vydavatelé: Neko Entertainment
Vývojáři: Arkedo Studio
Žánry: Indie
Příbuzné kategorie: Indie hry

Datum vydání zobrazit vše

8. listopadu 2013 - PC

Popis hry

Poöf byl oklamán, aby přijal zlaté ležící kotě. Ale miloučké kotě způsobilo, že se na něj vrhly všechny chamtivé příšery. Odrazte vlny příšer pokoušejících se ukrást vaši kořist! Poöf vs the Cursed Kitty je kombinace mezi tower defense hrou a akční plošinovkou, hra orientovaná na hardcore hráče, přesné...zobrazit více

Poöf byl oklamán, aby přijal zlaté ležící kotě. Ale miloučké kotě způsobilo, že se na něj vrhly všechny chamtivé příšery. Odrazte vlny příšer pokoušejících se ukrást vaši kořist! Poöf vs the Cursed Kitty je kombinace mezi tower defense hrou a akční plošinovkou, hra orientovaná na hardcore hráče, přesné ovládání a volby, inspirovaná hrami jako Mario Bros Arcade Game, Orcs Must Die a Super Crate Box.   Abyste se zbavili nepřátel, prostě na ně skočte nebo rozmístěte útočné věže, hovínkami je zpomalíte, používejte ohnivé nože nebo bomby, zmrazte je ledovým větrem nebo rozpoutejte Armageddon zlatými vajíčky! Také můžete ovládat čas: zpomalte ho v nebezpečných situacích a zrychlete ho pro zvýšení obtížnosti. Jak rychle dokážete hrát?   Hardcore hra s exponenciálně vzrůstající obtížností. Originální grafika a středověká atmosférická hudba. 108 misí, jejichž splněním se vám odemknou vylepšení.

zdroj: heureka.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 82%
Moje hodnocení
Hodnocení úživatelů
všechna hodnocení
0
Fanbase
všichni fanoušci
0
Hodnocení kritiků
80 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.