Portal

Portal

Vydavatelé: Activision
Vývojáři: Nexa Corporation
Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

1. listopadu 1986 - Amiga
během 1986 - PC DOS
během 1986 - Mac
během 1986 - Apple II
během 1986 - Commodore C64/128
během 1986 - Atari ST/STE

Popis hry

Portal™ je hra pro jednoho hráče z dílny studia Valve, tvůrců hitů jako Half-Life® 2 a Counter-Strike®. Portal, jehož děj je zasazen do tajemných vědeckých laboratoří Aperture, získal více než 40 cen, včetně 15 titulů Hra roku, a nabízí dlouhé hodiny jedinečného hraní. Titul vzniknul s cílem změnit způsob,...zobrazit více

Portal™ je hra pro jednoho hráče z dílny studia Valve, tvůrců hitů jako Half-Life® 2 a Counter-Strike®. Portal, jehož děj je zasazen do tajemných vědeckých laboratoří Aperture, získal více než 40 cen, včetně 15 titulů Hra roku, a nabízí dlouhé hodiny jedinečného hraní. Titul vzniknul s cílem změnit způsob, jakým hráči přistupují k řešení svých možností manipulace s objekty v daném prostředí. Podobný revoluční efekt mělo působení gravitační pušky v Half-Life 2 na předměty v jakékoli dané situaci. Úkolem hráčů je řešit fyzické hlavolamy a úkoly otevíráním portálů pro pohyb s předměty a sebou samými v prostoru.

zdroj: heureka.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.