Prince of Persia: The Two Thrones

Prince of Persia: The Two Thrones

Vydavatelé: Ubisoft Entertainment
Žánry: Hack and slash, Plošinovky, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

1. prosince 2005 - Nintendo GameCube
1. prosince 2005 - PlayStation 2
1. prosince 2005 - PC
1. prosince 2005 - Xbox
2. prosince 2005 - Mobile
3. dubna 2007 - PlayStation Portable
5. dubna 2007 - Wii
16. prosince 2010 - PlayStation 3

Popis hry

Poslední díl novodobé trilogie Prince z Persie. Příběh navazuje přímo na alternativní konec předchozího dílu. Spolu s Kaileenou se princ plaví zpět do Babylonu s vidinou klidného života. Jenže město je pod útokem a loď je potopena. Princ se vydává zachránit Kaileenu, která je unesena vojáky. Ovšem velmi...zobrazit více

Poslední díl novodobé trilogie Prince z Persie. Příběh navazuje přímo na alternativní konec předchozího dílu. Spolu s Kaileenou se princ plaví zpět do Babylonu s vidinou klidného života. Jenže město je pod útokem a loď je potopena. Princ se vydává zachránit Kaileenu, která je unesena vojáky. Ovšem velmi brzy narazí na vezíra, který Kaileenu nemilosrdně zabije a vypustí opět Písky času. Tentokráte však princ nevyvázne bez újmy. Princ je rozpolcen a řeší rozpory mezi svým dobrým a zlým já. "Temná strana" má i svou fyzickou podobu a princ při ní využívá dlouhý a smrtelně ostrý řetěz.
Užijete si zběsilou jízdu ve vozíku taženém koňmi, souboje s velkými bossy, tichou likvidaci nepřátel a mnohé další. Hra běží na vylepšeném Jade Enginu, ale grafika se nijak radikálně nezměnila.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Minimální:


Podporované OS: Windows® 2000/XP (pouze)

Procesor: 1.0 GHz AMD Athlon nebo Intel Pentium III (doporučeno 1.5 GHz Pentium IV nebo AMD Athlon)

Paměť: 256 MB (doporučeno 512 MB)

Grafická karta: 32 MB karta kompatibilní s DirectX 9.0c (doporučeno 128 MB) (viz seznam podporovaných*)

Verze DirectX: DirectX 9.0c

Zvuková karta: kompatibilní s DirectX 9.0c (pro Dolby Digital audio je vyžadováno Dolby Digital Live)

Pevný disk: 1.5 GB volného místa

Zařízení: ovladač kompatibilní s Windows

*Podporované grafické karty k datu vydání: ATI série 7500/8500/9000/X, NVIDIA GeForce série 3/4/FX/6/7 (GeForce 4 MX není podporovaná); Laptopové verze těchto čipsetů mohou fungovat, ale nejsou podporované. Pro aktuální seznam podporovaných čipsetů, grafických karet a operačních systémů navštivte prosím Často kladené otázky pro tuto hru na: http://support.ubi.com.

Aktuální cena

Poslední pudování s Princem z Persie, který se vrací do Babylonu, který je v plamenech a budeme se snažit zabít vezíra, princ má dvě povahy které jsou užasné a zakončení hry je užasné.
25.10.2017
Ze zpětného pohledu je z té hry ohromně cítit náznak série Assassins Creed. Všechno to stealth zabíjení. Příběhově pecka zakončující zlatou éru perského prince. Hodný vs. Zlý princ byl oživující prvek jinak klasické hopsačky.
20.04.2017
zakoncenie trilogie a epickeho pribehu.. urcite odporucam vsetky 3 diely!
13.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.