Prison Tycoon: Alcatraz

Prison Tycoon: Alcatraz

Vydavatelé: ValuSoft
Vývojáři: Virtual Playground
Žánry: Strategické, Simulátory

Datum vydání zobrazit vše

14. září 2010 - PC

Popis hry

Jakožto strážce v notoricky známé věznici Alcatraz budete vést nechvalně známé zařízení, ze kterého není úniku. Je to konečná stanice. Cihlu po cihle, ocelové dveře za ocelovými dveřmi, si v režimu volné hry postavte od základu svoji vlastní věznici nebo zapněte režim výzvy a pusťte se do přednastavených...zobrazit více

Jakožto strážce v notoricky známé věznici Alcatraz budete vést nechvalně známé zařízení, ze kterého není úniku. Je to konečná stanice. Cihlu po cihle, ocelové dveře za ocelovými dveřmi, si v režimu volné hry postavte od základu svoji vlastní věznici nebo zapněte režim výzvy a pusťte se do přednastavených úkolů.

Zaměstnejte vězně uklízením, vařením a údržbou věznice. Předcházejte pokusům o útěk a najímejte ty nejostřejší strážce a zaměstnance, kteří jsou k mání, aby vám pomohli nemilosrdné kriminálníky zvládnout. Je jen na vás, abyste ohlídali nepřátele veřejnosti a udržovali ve věznici řád - od požárů a válek gangů až po choroby a zamoření krysami. Nikdy nic nepodceňte v Alcatrazu - musíte počítat úplně se vším, zaměstnanci počínaje a vězni konče!

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP/Vista/7
Procesor: Pentium 4
Paměť: 512 MB RAM
Grafická karta: DirectX® 9.0c compliant 64 MB Video card and drivers (ATI 9600 / nvidea GeForce 4 / Intel x3100) or higher
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 800 MB volného místa
Zvuková karta: DirectX 9 compatible sound card and drivers

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 72%
Moje hodnocení
Hodnocení úživatelů
všechna hodnocení
0
Fanbase
všichni fanoušci
0
Hodnocení kritiků
n/a 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.