Prisoner of Ice

Prisoner of Ice

Vývojáři: Infogrames Europe
Žánry: Point-and-click, Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

během 1995 - PC DOS
během 1995 - Mac
23. prosince 1997 - Sega Saturn
25. prosince 1997 - PlayStation
během 1999 - PC
21. července 2015 - Linux

Popis hry

 V atmosféře napětí a intrik začni svou cestu skrze ledové pustiny Antarktidy na palubě ponorky královského námořnictva – H.M.S. Victoria. Jako americký agent úřadu Naval Intelligence budeš mít za úkol překazit plány...zobrazit více

 V atmosféře napětí a intrik začni svou cestu skrze ledové pustiny Antarktidy na palubě ponorky královského námořnictva – H.M.S. Victoria. Jako americký agent úřadu Naval Intelligence budeš mít za úkol překazit plány nacistického pilota a získat přísně tajný náklad. Děsivá stvoření schopna narušit rovnováhu sil ve světě musí být získána. 2. světová válka se pomalu blíží a každý Tvůj krok může změnit průběh historie.

Cestuj do zdánlivě klidného prostředí řeckého plácku nebo do tajné zahrady Tihuaniki, dej pozor – všechno není to, čím se to zdá být. Tato paranormální akce určitě zvýší Tvoji posedlost hrůzou a špionáží.

Vlastnosti hry:

Vstup do klasického dobrodružství point&click opírajícího se na základě bizarních a zaskakujících pracích H.P. Lovercrafta.
150 ohromující lokací a 70 minut hudby budou určitě vítaným zpestřením na Tvé cestě skrze nevýslovné hrůzy!
Zvládni složitosti cestování během vyšetřování.

Call of Cthulhu: Prisoner of Ice © 1995–2015 Infogrames Entertainment, SA. All rights reserved.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.