Pro Evolution Soccer 2018

Žánry: Sportovní
Příbuzné kategorie: Sportovní hry, Hry pro kluky

Datum vydání zobrazit vše

12. září 2017 - Xbox One
14. září 2017 - PC
14. září 2017 - PlayStation 3
14. září 2017 - Xbox 360
14. září 2017 - PlayStation 4

Popis hry

Světově známá kvalita hry byla jemně vyladěna pro vytvoření autenticity krásné hry, která zahrnuje více realistickou herní rychlost. Strategické vedení míče dává uživatelům větší kontrolu při držení míče, také bylo přidáno bránění míče a jednoduché prvky ovládání spouštějí realistické jemné pohyby pro...zobrazit více

Světově známá kvalita hry byla jemně vyladěna pro vytvoření autenticity krásné hry, která zahrnuje více realistickou herní rychlost. Strategické vedení míče dává uživatelům větší kontrolu při držení míče, také bylo přidáno bránění míče a jednoduché prvky ovládání spouštějí realistické jemné pohyby pro oklamání obrany. Technologie Touch + přidává ovládání míče novou dimenzi díky používání celého těla. V neposlední řadě byly předělány standardní situace a pokutové kopy. Vylepšené vizuální efekty dodávají hře život. Najdete zde realitě podobné osvětlení stadionů, detaily trávníků, tunely pro příchod hráčů, všechny tyto efekty byly obohaceny o 20000 interaktivních prvků, které byly shromážděny na slavných Camp Nou a Signal Iduna Park. Hráči byli zachyceni pomocí technologie Motion Capture, což hře přidává pocit skutečnosti z každého pohybu hráče. Úplnou změnou prošly i modely hráčů, kde byl kladen detail na sezení oblečení, výšku a jiné fyzické parametry. Hráčů čeká i nový režim multiplayer. Speciální režim pro lokální hru 2v2 a 3v3 s návštěvou doma, nebo online. Fanoušky oblíbený režim náhodného výběru zápasů se vrací s novou prezentací a vymoženostmi. Také si můžete užít život v roli manažera klubu v Master League s Turja během přípravy, vylepšeným systémem přestupů hráčů a novými prvky prezentace, které obsahují rozhovory před zápasy a promluvy k hráčům v kabině. Bylo přidáno nové uživatelské rozhraní a reálné obrázky hráčů a také nová prezentace během zápasů, která dodává hře pocit přímého přenosu. Světově známá kvalita hry byla jemně vyladěna a předělána pro autentický pocit ze hry. Nové uživatelské rozhraní a reálné fotky hráčů. Nové režimy myClub, Random Selection Match a Online co-op. Nové režimy kooperace 2v2 a 3v3 s podporou lokálního hraní. Díky technologii Real Capture hra přináší realistickou vizuální stránku fotbalu.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7/8.1/10 - 64bit
Procesor: Intel Core i5-3450(3.10GHz)/AMD FX 4100(3.60GHz)
Paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GTX 650/AMD Radeon HD 7750
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 30 GB volného místa

Aktuální cena

Pohode hra. Na pc som si ju uzil. Hru som hraval ked som bol male dieta a uzil som si ju.
16.10.2017
Co do provedení hry pro PC, tak tento ročník je jednoznačně tím zatím nejlepším PESkem, které kdy vyšlo. Grafika i hratelnost působí fantasticky. Stejně tak je dobrou zprávou pro české fanoušky, že se do hry opět vrací plně licencovaná česká reprezentace a k ní mezi kluby přibyla i SK Slavia Praha. Škoda jen, že grafikou tato hra předchozí ročník výrazně přeskočila, na starších PC sestavách si ji už bohužel v plynulém provedení nezahrajeme. Dost možná je to způsobeno i horší optimalizací, než jak tomu bylo u předchozích ročníků. Dávám *****.
11.10.2017
Po odmlce se do hry vrací i zástupce HET ligy, tentokrát to je SK Slavia Praha se svou hvězdnou soupiskou. Plně licencované jsou zde poprvé v celé sérii reprezentace České republiky a Slovenska, včetně identických tváří všech hráčů.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.