Probably Archery

Probably Archery

Vývojáři: South East Games
Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

6. února 2014 - PC

Popis hry

Simulátor lukostřelby, jež se snaží o co nejreálnější ztvárnění díky ovládání každé ruky zvlášť podobně jako v "Surgeon Simulator 2013". Nasazení šípu na tětivu luku se díky tomu změní v nepředstavitelný boj, který méně trpělivé jedince doslova rozžhaví doběla. Při marných pokusech zkrotit nemotorné...zobrazit více

Simulátor lukostřelby, jež se snaží o co nejreálnější ztvárnění díky ovládání každé ruky zvlášť podobně jako v "Surgeon Simulator 2013". Nasazení šípu na tětivu luku se díky tomu změní v nepředstavitelný boj, který méně trpělivé jedince doslova rozžhaví doběla. Při marných pokusech zkrotit nemotorné ruce vašeho virtuálního avatara dochází ke komickým situacím a nejednou vyrobíte podivně vyhlížející pózu patřící spíše do vystoupení hadí ženy v cirkusu.

Hra obsahuje několik disciplín, které působí zábavně a jsou i dobře navržené. Jenže ty rychlejší nemáte příliš šanci na klávesnici a myši zvládnout. Hra je totiž navržena hlavně pro helmu "Oculus Rift" a pohybové ovládání "Razer Hydra".

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP SP2 or later
Procesor: Intel Dual-Core 2.4 GHz or AMD Dual-Core Athlon 2.5 GHz
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce 8800GT or AMD Radeon HD 3830
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 700 MB volného místa
Zvuková karta: DirectX®-compatible

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.