Prototype 2

Prototype 2

Vydavatelé: Activision
Žánry: Hack and slash, Plošinovky, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

24. dubna 2012 - PlayStation 3
27. dubna 2012 - Xbox 360
24. července 2012 - PC
14. července 2015 - Xbox One
14. července 2015 - PlayStation 4

Popis hry

Prototype 2 od Radical Entertainment navazuje na svého předchůdce a bez zábran nás hned vrhne do víru akce v New York City. Alex Mercer (protagonista prvního dílu) je nyní rozsévačem zkázy a nelítostného utrpení. Bohužel i James Keller byl vystaven účinkům viru, který v sobě Alex přenáší a spolu s ním...zobrazit více

Prototype 2 od Radical Entertainment navazuje na svého předchůdce a bez zábran nás hned vrhne do víru akce v New York City. Alex Mercer (protagonista prvního dílu) je nyní rozsévačem zkázy a nelítostného utrpení. Bohužel i James Keller byl vystaven účinkům viru, který v sobě Alex přenáší a spolu s ním i celá jeho rodina. Na následky zdravotních potíží Jamesova rodina umírá a on zůstává sám. Rozhodne se tedy pomstít za jejich smrt a vydává se utkat s Alexem a skoncovat s ním jednou provždy.
James může využívat obdobných schopností jako Alex a právě to je jeho nadějí na konečný úspěch.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows® XP / Vista / 7
Processor: Intel Core 2 Duo 2.6GHz, AMD Phenom X3 8750
Memory: 2 GB RAM
Hard Disk Space: 10 GB
Video Card: NVIDIA GeForce 8800 GT with 512 MB RAM, ATI Radeon HD 4850 with 512 MB RAM
DirectX®: 9.0C or later
Sound: Any DirectX 9 compatible Sound Card
Supported Input Devices: Keyboard, Mouse, Xbox 360® Controller

Aktuální cena

Hra navazuje na příběh prvního dílu a nutno říci, že zde je nejen příběh, ale i grafika a hratelnost podstatně lepší než u jedničky. Navíc máte k dispozici nejen Manhattan, ale rovnou celý New York. Nechybí ani postupný vývoj vaší postavy, kterým se otevřou nové schopnosti. Bojový model je také mnohem lepší, takže zde se už nebudete soubojům, nebo stealth akci vyhýbat. Samotná hra je sice dvakrát kratší než první díl, ale to vůbec nevadí, naopak hře to svědčí mnohem více. Dávám ****
11.07.2017
pokracovanie nicenia mesta a vrazdenia :3
13.04.2017
Ve hře Prototype 2 se z pozice hlavního hrdiny postavíte do boje proti hlavní postavě prvního dílu, Alexovi Mercerovi, který ničí celý New York. Na rozdíl od prvního dílu je v tom druhém k dispozici i o poznání větší mapa.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.